მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (159)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ტურნირი დაიწყო: 01-01-2016 00:00
  • ტურნირი დასრულდა: 31-03-2016 23:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-4, მე-5, მე-6, მე-7, მე-8, მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს და სკოლადამთავრებულებს
  • შესარჩევი ტური
    ტურის დაწყება: 01-01-2016 00:00
    ტურის დასრულება: 31-03-2016 21:50
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 12 ქულა ამ საგანში.
  • ნახევარფინალი
    ტურის დაწყება: 01-01-2016 00:00
    ტურის დასრულება: 31-03-2016 21:50
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.
  • ფინალი
    ტურის დაწყება: 31-03-2016 21:55
    ტურის დასრულება: 31-03-2016 23:00
    თითოეული საგანში გამარჯვებული გახდება: საგნის საუკეთესო 10 მონაწილე.
  • მე ვიცი ავტო
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა დრო ქულა ჯამური ქულა
    31 data98 თბილისი გლდანი-ნაძალადევი საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა კეთილმსახური მეფე თამარის სახელობის სკოლა-პანსიონ 02:43 წუთი 20
    20
    32 lukatabuka იმერეთი ხარაგაული სსიპ - ქალაქ ხარაგაულის 3 საჯარო სკოლა 03:00 წუთი 20
    20
    33 asaqwa თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა 03:28 წუთი 20
    20
    34 kikrazura ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ რუსთავის 24 ქართული გიმნაზია 03:34 წუთი 20
    20
    35 elaa იმერეთი თერჯოლა სსიპ - თერჯოლის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვედა სიმონეთის 1 საჯარო სკოლა 03:51 წუთი 20
    20
    36 mika შიდა ქართლი გორი სკოლა დამთავრებული 04:25 წუთი 20
    20
    37 wosp შიდა ქართლი გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხიდისთავის საჯარო სკოლა 05:15 წუთი 20
    20
    38 lashexa მცხეთა-მთიანეთი ყაზბეგი ა(ა)იპ - სტეფანწმინდის წმინდა ილია მართლის სახელობის გიმნაზია-პანსიონი 05:58 წუთი 20
    20
    39 giopxakadze იმერეთი ზესტაფონი სსიპ - ქალაქ ზესტაფონის 1 საჯარო სკოლა 06:00 წუთი 20
    20
    40 qeta17 სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე სსიპ - ახალციხის მუნიციპალიტეტის ქალაქ ვალის 2 საჯარო სკოლა 06:39 წუთი 20
    20
    41 taisona კახეთი ახმეტა სსიპ - ახმეტის მუნიციპალიტეტის სოფელ მატნის 1 საჯარო სკოლა 08:16 წუთი 20
    20
    42 nikoloz991 აჭარა ბათუმი სსიპ - ქალაქ ბათუმის 8 საჯარო სკოლა 00:45 წუთი 17
    17
    43 crystal თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სკოლა დამთავრებული 00:47 წუთი 17
    17
    44 levan14 სამეგრელო-ზემოსვანეთი სენაკი შპს - სენაკის კერძო სკოლა-ლიცეუმი 00:50 წუთი 17
    17
    45 ILO123 თბილისი ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული 00:51 წუთი 17
    17
    46 tokoie თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 107 საჯარო სკოლა 00:51 წუთი 17
    17
    47 zaqro შიდა ქართლი კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ სამთავისის საჯარო სკოლა 00:55 წუთი 17
    17
    48 ladka1234 თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 12 საჯარო სკოლა 00:57 წუთი 17
    17
    49 QMiQMiQ თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 143 საჯარო სკოლა 00:58 წუთი 17
    17
    50 oslika თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 55 საჯარო სკოლა 00:59 წუთი 17
    17
    51 giuu კახეთი თელავი სსიპ - თელავის მუნიციპალიტეტის სოფელ აკურის საჯარო სკოლა 01:03 წუთი 17
    17
    52 nano98 სამეგრელო-ზემოსვანეთი სენაკი სსიპ - ქალაქ სენაკის 1 საჯარო სკოლა 01:04 წუთი 17
    17
    53 Ikako2000 თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 195 საჯარო სკოლა 01:05 წუთი 17
    17
    54 admin1 თბილისი დიდგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 213 საჯარო სკოლა 01:05 წუთი 17
    17
    55 MushniZarandia თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 186 საჯარო სკოლა 01:05 წუთი 17
    17
    56 EkaKhardziani ქვემო ქართლი გარდაბანი სკოლა დამთავრებული 01:07 წუთი 17
    17
    57 lashavamleti1 ქვემო ქართლი გარდაბანი სსიპ - გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნორიოს საჯარო სკოლა 01:09 წუთი 17
    17
    58 luka200 თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე 01:10 წუთი 17
    17
    59 lukafexshvelashvili თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 139 საჯარო სკოლა 01:11 წუთი 17
    17
    60 4eversvani თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა 01:12 წუთი 17
    17