მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (165)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ტურნირი დაიწყო: 01-01-2016 00:00
  • ტურნირი დასრულდა: 31-03-2016 23:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-4, მე-5, მე-6, მე-7, მე-8, მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს და სკოლადამთავრებულებს
  • შესარჩევი ტური
    ტურის დაწყება: 01-01-2016 00:00
    ტურის დასრულება: 31-03-2016 21:50
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 12 ქულა ამ საგანში.
  • ნახევარფინალი
    ტურის დაწყება: 01-01-2016 00:00
    ტურის დასრულება: 31-03-2016 21:50
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.
  • ფინალი
    ტურის დაწყება: 31-03-2016 21:55
    ტურის დასრულება: 31-03-2016 23:00
    თითოეული საგანში გამარჯვებული გახდება: საგნის საუკეთესო 10 მონაწილე.
  • მე ვიცი ავტო
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა დრო ქულა ჯამური ქულა
    61 Levani13 შიდა ქართლი გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხიდისთავის საჯარო სკოლა 01:12 წუთი 17
    17
    62 tornike1199 თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე 01:12 წუთი 17
    17
    63 achikuna20 სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე სსიპ - ქალაქ ახალციხის 2 საჯარო სკოლა 01:13 წუთი 17
    17
    64 sabacucqiridze თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე 01:14 წუთი 17
    17
    65 haha იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს 01:14 წუთი 17
    17
    66 amiko18 აჭარა შუახევი სკოლა დამთავრებული 01:15 წუთი 17
    17
    67 mishi98 თბილისი ძველი თბილისი შპს -ლამარა მარგველაშვილის სახელობის სკოლა XXI საუკუნე 01:16 წუთი 17
    17
    68 suxoza აჭარა ქედა სპს - დაგმარა ცანავა ხელოსანი 95 01:16 წუთი 17
    17
    69 1005 თბილისი ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული 01:16 წუთი 17
    17
    70 luka08 იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 40 საჯარო სკოლა 01:17 წუთი 17
    17
    71 A81C თბილისი ვაკე-საბურთალო შპს - რობერ შუმანის სახელობის ევროპული სასწავლებელი 01:18 წუთი 17
    17
    72 makhare ქვემო ქართლი წალკა სსიპ - წალკის მუნიციპალიტეტის სოფელ ავრანლოს საჯარო სკოლა 01:21 წუთი 17
    17
    73 marii12 თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სკოლა დამთავრებული 01:22 წუთი 17
    17
    74 GeorgeK თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა 01:22 წუთი 17
    17
    75 Mariam20 სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - მერაბ კოსტავას სახელობის ქალაქ ზუგდიდის 2 საჯარო სკოლა 01:23 წუთი 17
    17
    76 jmuxa თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე 01:24 წუთი 17
    17
    77 aria აჭარა ბათუმი სკოლა დამთავრებული 01:25 წუთი 17
    17
    78 funtusha გურია ჩოხატაური სსიპ - დაბა ჩოხატაურის 1 საჯარო სკოლა 01:26 წუთი 17
    17
    79 tskhadadze თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 32 საჯარო სკოლა 01:28 წუთი 17
    17
    80 DavitBakuradze აჭარა ბათუმი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ ბათუმის 1 საჯარო სკოლა 01:30 წუთი 17
    17
    81 gelbura შიდა ქართლი ხაშური სსიპ - ლესია უკრაინკას სახელობის ხაშურის მუნიციპალიტეტის დაბა სურამის 3 საჯარო ს 01:31 წუთი 17
    17
    82 shotiko2145 შიდა ქართლი გორი სსიპ - ქალაქ გორის 4 საჯარო სკოლა 01:32 წუთი 17
    17
    83 jungleman ქვემო ქართლი ბოლნისი სკოლა დამთავრებული 01:32 წუთი 17
    17
    84 Bregadze შიდა ქართლი გორი სსიპ - ქალაქ გორის 9 საჯარო სკოლა 01:34 წუთი 17
    17
    85 stas12 თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე 01:34 წუთი 17
    17
    86 mmmsbd თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული 01:34 წუთი 17
    17
    87 lashiko123 თბილისი ვაკე-საბურთალო შპს - იოანე პეტრიწის სახელობის სკოლა იბერია 01:35 წუთი 17
    17
    88 vedmin2 აჭარა ხულო სსიპ - ხულოს მუნიციპალიტეტის სოფელ ძირკვაძეების საჯარო სკოლა 01:37 წუთი 17
    17
    89 bale11 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი ა(ა)იპ - ცაგერის წმინდა ილია მართლის სახელობის გიმნაზია 01:38 წუთი 17
    17
    90 Jefferson თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა 01:38 წუთი 17
    17