მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (158)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ტურნირი დაიწყო: 22-02-2016 00:00
  • ტურნირი დასრულდა: 03-04-2016 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 2

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-4, მე-5, მე-6 კლასის მოსწავლეებს
    ოლიმპიადა ტარდება მათემატიკაში IV, V, VI კლასელი მოსწავლეებისთვის ცალკ-ცალკე. ოლიმპიატა ტარდება 2 ტურად: შესარჩევი და ფინალი. შესარჩევი ტური იმართება ონლაინ რეჟიმში. შესარჩევ ტურში მონაწილეობის მისაღებად საჭიროა 1 ცდა, რომელიც შეგიძლიათ მიიღოთ სპონსორისგან უფასოდ. პირველიდან მეორე ტურში გადასასვლელად მოსწავლემ საკმარისია აიღოს 40-დან 20, ან მეტი ქულა. რისთვისაც მას აქვს ხუთჯერ ცდის შესაძლებლობა. შესარჩევი ტური მიმდინარეობს 22 თებერვლიდან 15 მარტის ჩათვლით და ამ პერიოდის განმავლობაში მოსწავლეს ნებისმიერ დროს აქვს ჩართვისა და შემდეგ შედეგის გაუმჯობესების საშუალება. მეორე ტური, ანუ ფინალი ჩატარდება წერითი ტესტირების სახით. ფინალში მონაწილეობა არის ფასიანი და ღირს 10 ლარი. ოლიმპიადის ფინალის თითოეული კლასის საუკეთესო ხუთეული მიიღებს პრიზებს: I ადგილი: ნოუთბუქი; II ადგილი: სმარტფონი; III ადგილი: ტაბლეტი; IV ადგილი: ფოტოაპარატი; V ადგილი: 100 ლარიანი ვაუჩერი წიგნების მაღაზიაში.
  • შესარჩევი ტური
    ტურის დაწყება: 22-02-2016 00:00
    ტურის დასრულება: 03-04-2016 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 15 ქულა ამ საგანში.

    შესარჩევი ტური იმართება ონლაინ რეჟიმში.შესარჩევ ტურში მონაწილეობის მისაღებად საჭიროა 1 ცდა, რომელიც შეგიძლიათ მიიღოთ სპონსორისგან უფასოდ. პირველიდან მეორე ტურში გადასასვლელად მოსწავლემ საკმარისია აიღოს 40-დან 20, ან მეტი ქულა. რისთვისაც მას აქვს ხუთჯერ ცდის შესაძლებლობა. შესარჩევი ტური მიმდინარეობს 22 თებერვლიდან 15 მარტის ჩათვლით და ამ პერიოდის განმავლობაში მოსწავლეს ნებისმიერ დროს აქვს ჩართვისა და შემდეგ შედეგის გაუმჯობესების საშუალება.
  • სავარჯიშო ტესტები ფინალისტებისთვის
    ტურის დაწყება: 10-03-2016 00:00
    ტურის დასრულება: 03-04-2016 00:00
    თითოეული საგანში გამარჯვებული გახდება: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    ამ ტურში ფინალისტებს შეუძ₾იათ ივარჯიშონ და მოემზადონ ფინალისთვის. ფინალი არის წერითი და ჩატარდება 9 აპრილს. ფინალური ტურის გამართვის დროსა და ზუსტ ადგილს გამოვაცხადებთ შესარჩევი ტურის დასრულებისთანავე. ამავე დროს დაგიკავშირდებით რეგისტრაციისას მითითებული მობილურის ნომერზე.
  • მათემატიკა IV
  • E Math
    I ადგილი
    ნოუთბუქი
    II ადგილი
    სმარტფონი
    III ადგილი
    ტაბლეტი
    IV ადგილი
    ფოტოაპარატი
    V ადგილი
    100ლ ვაუჩერი წიგნის მაღაზიაში
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა დრო ქულა ჯამური ქულა
    1 merim რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაჯანის საჯარო სკოლა 11:29 წუთი 40
    40
    2 samurai თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გურამ რამიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 20 საჯარო სკოლა 17:14 წუთი 40
    40
    3 david2007 თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 116 საჯარო სკოლა 19:51 წუთი 40
    40
    4 sunchori შიდა ქართლი ქარელი სსიპ - ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფელ დირბის საჯარო სკოლა 10:56 წუთი 38
    38
    5 ioane001 ქვემო ქართლი დმანისი სსიპ - დმანისის მუნიციპალიტეტის სოფელ დიდი დმანისის საჯარო სკოლა 17:35 წუთი 37
    37
    6 otto777 თბილისი ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი 18:56 წუთი 37
    37
    7 jaida რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაჯანის საჯარო სკოლა 09:34 წუთი 36
    36
    8 luka2401 სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე სსიპ - ახალციხის მუნიციპალიტეტის ქალაქ ვალის 1 საჯარო სკოლა 13:09 წუთი 36
    36
    9 ancho153 აჭარა ქედა სსიპ - ფრიდონ თურმანიძის სახელობის ქედის მუნიციპალიტეტის სოფელ მერისის საჯარო სკ 16:46 წუთი 36
    36
    10 eror1 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაჯანის საჯარო სკოლა 14:12 წუთი 35
    35
    11 dach თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა 15:29 წუთი 35
    35
    12 luso სამეგრელო-ზემოსვანეთი ჩხოროწყუ სსიპ - რამინ დიხამინჯიას სახელობის დაბა ჩხოროწყუს 1 საჯარო სკოლა 15:58 წუთი 35
    35
    13 luka0402 თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - თბილისის კლასიკური გიმნაზია 18:43 წუთი 35
    35
    14 Lilegogo თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 55 საჯარო სკოლა 18:47 წუთი 35
    35
    15 fofrome თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 14 საჯარო სკოლა 19:32 წუთი 35
    35
    16 lukito007 თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 186 საჯარო სკოლა 10:00 წუთი 34
    34
    17 BacacoBacaco თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 55 საჯარო სკოლა 13:17 წუთი 34
    34
    18 mate2006 თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე 15:38 წუთი 34
    34
    19 SIMS თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 128 საჯარო სკოლა 17:17 წუთი 34
    34
    20 Andron თბილისი ძველი თბილისი შპს - ქართული სასწავლებელი - თბილისი 18:03 წუთი 34
    34
    21 mariam06 შიდა ქართლი კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ჭალის საჯარო სკოლა 20:00 წუთი 34
    34
    22 spader26 გურია ჩოხატაური ა(ა)იპ - ჩოხატაურის ყოვლადწმიდა ღვთისმშობლის სახელობის სამრევლო სკოლა 19:58 წუთი 34
    34
    23 torola2016 მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ძალისის საჯარო სკოლა 12:27 წუთი 33
    33
    24 barbi12 სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის სოფელ გრიგოლიშის საჯარო სკოლა 15:09 წუთი 33
    33
    25 kldia შიდა ქართლი გორი ა(ა)იპ - ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია 17:12 წუთი 33
    33
    26 saba2006saba თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა 18:06 წუთი 33
    33
    27 chuck თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა 18:49 წუთი 33
    33
    28 luka787 თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 89 საჯარო სკოლა 20:00 წუთი 33
    33
    29 mash თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 72 საჯარო სკოლა 19:45 წუთი 33
    33
    30 nata06 შიდა ქართლი კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხოვლის საჯარო სკოლა 19:48 წუთი 33
    33