მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (165)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ტურნირი დაიწყო: 22-02-2016 00:00
  • ტურნირი დასრულდა: 03-04-2016 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 2

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-4, მე-5, მე-6 კლასის მოსწავლეებს
    ოლიმპიადა ტარდება მათემატიკაში IV, V, VI კლასელი მოსწავლეებისთვის ცალკ-ცალკე. ოლიმპიატა ტარდება 2 ტურად: შესარჩევი და ფინალი. შესარჩევი ტური იმართება ონლაინ რეჟიმში. შესარჩევ ტურში მონაწილეობის მისაღებად საჭიროა 1 ცდა, რომელიც შეგიძლიათ მიიღოთ სპონსორისგან უფასოდ. პირველიდან მეორე ტურში გადასასვლელად მოსწავლემ საკმარისია აიღოს 40-დან 20, ან მეტი ქულა. რისთვისაც მას აქვს ხუთჯერ ცდის შესაძლებლობა. შესარჩევი ტური მიმდინარეობს 22 თებერვლიდან 15 მარტის ჩათვლით და ამ პერიოდის განმავლობაში მოსწავლეს ნებისმიერ დროს აქვს ჩართვისა და შემდეგ შედეგის გაუმჯობესების საშუალება. მეორე ტური, ანუ ფინალი ჩატარდება წერითი ტესტირების სახით. ფინალში მონაწილეობა არის ფასიანი და ღირს 10 ლარი. ოლიმპიადის ფინალის თითოეული კლასის საუკეთესო ხუთეული მიიღებს პრიზებს: I ადგილი: ნოუთბუქი; II ადგილი: სმარტფონი; III ადგილი: ტაბლეტი; IV ადგილი: ფოტოაპარატი; V ადგილი: 100 ლარიანი ვაუჩერი წიგნების მაღაზიაში.
  • შესარჩევი ტური
    ტურის დაწყება: 22-02-2016 00:00
    ტურის დასრულება: 03-04-2016 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 15 ქულა ამ საგანში.

    შესარჩევი ტური იმართება ონლაინ რეჟიმში.შესარჩევ ტურში მონაწილეობის მისაღებად საჭიროა 1 ცდა, რომელიც შეგიძლიათ მიიღოთ სპონსორისგან უფასოდ. პირველიდან მეორე ტურში გადასასვლელად მოსწავლემ საკმარისია აიღოს 40-დან 20, ან მეტი ქულა. რისთვისაც მას აქვს ხუთჯერ ცდის შესაძლებლობა. შესარჩევი ტური მიმდინარეობს 22 თებერვლიდან 15 მარტის ჩათვლით და ამ პერიოდის განმავლობაში მოსწავლეს ნებისმიერ დროს აქვს ჩართვისა და შემდეგ შედეგის გაუმჯობესების საშუალება.
  • სავარჯიშო ტესტები ფინალისტებისთვის
    ტურის დაწყება: 10-03-2016 00:00
    ტურის დასრულება: 03-04-2016 00:00
    თითოეული საგანში გამარჯვებული გახდება: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    ამ ტურში ფინალისტებს შეუძ₾იათ ივარჯიშონ და მოემზადონ ფინალისთვის. ფინალი არის წერითი და ჩატარდება 9 აპრილს. ფინალური ტურის გამართვის დროსა და ზუსტ ადგილს გამოვაცხადებთ შესარჩევი ტურის დასრულებისთანავე. ამავე დროს დაგიკავშირდებით რეგისტრაციისას მითითებული მობილურის ნომერზე.
  • მათემატიკა V
  • E Math
    I ადგილი
    ნოუთბუქი
    II ადგილი
    სმარტფონი
    III ადგილი
    ტაბლეტი
    IV ადგილი
    ფოტოაპარატი
    V ადგილი
    100ლ ვაუჩერი წიგნის მაღაზიაში
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა დრო ქულა ჯამური ქულა
    91 parij თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 16 საჯარო სკოლა 18:39 წუთი 20
    20
    92 gldani თბილისი ვაკე-საბურთალო ა(ა)იპ - წმინდა ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახელობის მართლმადიდებლური ზოგა 18:46 წუთი 20
    20
    93 sesiko აჭარა ბათუმი შპს - ბათუმის წმინდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა 20:00 წუთი 20
    20
    94 simon2006 თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე 20:00 წუთი 20
    20
    95 saba174 თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 174 საჯარო სკოლა 19:52 წუთი 20
    20
    96 JorJi123 თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 16 საჯარო სკოლა 19:54 წუთი 20
    20
    97 dachidachi10 თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 55 საჯარო სკოლა 20:00 წუთი 20
    20
    98 ninoo1 სამეგრელო-ზემოსვანეთი წალენჯიხა სსიპ - ქალაქ წალენჯიხის 1 საჯარო სკოლა 01:34 წუთი 19
    19
    99 malefisenta სამეგრელო-ზემოსვანეთი ფოთი სსიპ - ნიკო ნიკოლაძის სახელობის ქალაქ ფოთის 2 საჯარო სკოლა 01:59 წუთი 19
    19
    100 suqana ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 28 საჯარო სკოლა 12:22 წუთი 19
    19
    101 Achiko2004 სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - მერაბ კოსტავას სახელობის ქალაქ ზუგდიდის 2 საჯარო სკოლა 15:31 წუთი 19
    19
    102 ninopapava სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის სოფელ დარჩელის 2 საჯარო სკოლა 20:00 წუთი 19
    19
    103 Griffindor თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 18 საჯარო სკოლა 20:00 წუთი 19
    19
    104 onepiece სამეგრელო-ზემოსვანეთი ჩხოროწყუ სსიპ - ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის ახუთის თემის 1 საჯარო სკოლა 18:47 წუთი 19
    19
    105 tinatini14 ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ რუსთავის 24 ქართული გიმნაზია 20:00 წუთი 19
    19
    106 pataraainshtaini ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 9 საჯარო სკოლა 20:00 წუთი 19
    19
    107 wulushki აჭარა ხელვაჩაური სსიპ - ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ თხილნარის 2 საჯარო სკოლა 20:00 წუთი 19
    19
    108 betolamparda თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე 20:00 წუთი 19
    19
    109 alexandre0505 თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 24 საჯარო სკოლა 20:00 წუთი 19
    19
    110 Marusiaaaa იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 7 საჯარო სკოლა 11:31 წუთი 18
    18
    111 Luka5 იმერეთი სამტრედია სსიპ - ქალაქ სამტრედიის 11 საჯარო სკოლა 14:34 წუთი 18
    18
    112 Marmari თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი თბილისის მწვანე სკოლა 15:47 წუთი 18
    18
    113 miashengelia თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 47 საჯარო სკოლა 17:25 წუთი 18
    18
    114 databata შიდა ქართლი კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ კავთისხევის საჯარო სკოლა 20:00 წუთი 18
    18
    115 imeretimagaria ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 17 საჯარო სკოლა 01:36 წუთი 17
    17
    116 lukso ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა 11:23 წუთი 17
    17
    117 24gigi თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 24 საჯარო სკოლა 20:00 წუთი 17
    17
    118 monchoo იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს 14:22 წუთი 17
    17
    119 oto2006 შიდა ქართლი კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ჭალის საჯარო სკოლა 16:33 წუთი 17
    17
    120 Tikotikuna შიდა ქართლი კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ დოესის საჯარო სკოლა 17:52 წუთი 17
    17