მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (154)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ტურნირი დაიწყო: 01-03-2016 09:00
  • ტურნირი დასრულდა: 02-04-2016 20:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-4, მე-5, მე-6, მე-7, მე-8, მე-9 კლასის მოსწავლეებს
  • შესარჩევი
    ტურის დაწყება: 01-03-2016 09:00
    ტურის დასრულება: 31-03-2016 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 16 ქულა ამ საგანში.
  • ნახევარფინალი
    ტურის დაწყება: 01-03-2016 09:00
    ტურის დასრულება: 16-04-2016 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    ამ ტურში მონაწილეობის მისაღებად საჭიროა ანგარიშზე გქონდეთ მინიმუმ 10 ცდა. აქედან 1 ცდა შეგიძლიათ აიღოთ უფასოდ, სპონსორისგან, ხოლო 9 ცდა უნდა შეიძინოთ - 10 ცდის ერთდროულად შეძენის ფასია 5 ლარი.
  • ფინალი
    ტურის დაწყება: 23-04-2016 14:00
    ტურის დასრულება: 23-04-2016 16:00
    თითოეული საგანში გამარჯვებული გახდება: საგნის საუკეთესო 3 მონაწილე.
  • მათემატიკა
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა დრო ქულა ჯამური ქულა
    1 tamarigi რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაჯანის საჯარო სკოლა 09:02 წუთი 40
    40
    2 sketman თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა 11:03 წუთი 40
    40
    3 raminemi თბილისი ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი 13:17 წუთი 38
    38
    4 bishopa თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა 04:11 წუთი 36
    36
    5 Tekkla თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა 08:21 წუთი 36
    36
    6 tako5 თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 113 საჯარო სკოლა 14:58 წუთი 36
    36
    7 vaxo02 შიდა ქართლი კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ჭალის საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 34
    34
    8 Stiller თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა 12:36 წუთი 34
    34
    9 DeanWinchester თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა 07:42 წუთი 33
    33
    10 mozgi თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა 10:02 წუთი 31
    31
    11 gioadikashvili თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა 12:34 წუთი 31
    31
    12 shaxmata კახეთი თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 3 საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 31
    31
    13 kostiushka თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე 15:00 წუთი 29
    29
    14 elenaele ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 17 საჯარო სკოლა 12:46 წუთი 28
    28
    15 tmate იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს 13:18 წუთი 28
    28
    16 vasotodua სამეგრელო-ზემოსვანეთი ჩხოროწყუ სსიპ - ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის მუხურის თემის საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 28
    28
    17 tekla1234 იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა 10:52 წუთი 27
    27
    18 toidze გურია ოზურგეთი სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ნატანების საჯარო სკოლა 11:34 წუთი 27
    27
    19 nika201 თბილისი ვაკე-საბურთალო შპს - ამერიკულ-ქართული განათლების ცენტრი 14:10 წუთი 27
    27
    20 LB21 თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ვაჟა-ფშაველას სახელობის ქალაქ თბილისის 87 საჯარო სკოლა 11:36 წუთი 26
    26
    21 xundzaka27 თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა 09:54 წუთი 25
    25
    22 zakroshviliT სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე სსიპ - ახალციხის მუნიციპალიტეტის ქალაქ ვალის 1 საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 25
    25
    23 Gabriel თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 195 საჯარო სკოლა 14:58 წუთი 25
    25
    24 zhilkabudza სამეგრელო-ზემოსვანეთი ხობი სსიპ - ხობის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხეთის საჯარო სკოლა 08:57 წუთი 24
    24
    25 nikatarki თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა 14:32 წუთი 24
    24
    26 macharashvili1 ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 23 საჯარო სკოლა 06:17 წუთი 23
    23
    27 AchoBacho თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა 09:54 წუთი 23
    23
    28 Anniet თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 90 საჯარო სკოლა 12:34 წუთი 23
    23
    29 kajara ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 23
    23
    30 rikoshet თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 147 საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 23
    23