მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (165)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ტურნირი დაიწყო: 01-03-2016 09:00
  • ტურნირი დასრულდა: 02-04-2016 20:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-4, მე-5, მე-6, მე-7, მე-8, მე-9 კლასის მოსწავლეებს
  • შესარჩევი
    ტურის დაწყება: 01-03-2016 09:00
    ტურის დასრულება: 31-03-2016 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 16 ქულა ამ საგანში.
  • ნახევარფინალი
    ტურის დაწყება: 01-03-2016 09:00
    ტურის დასრულება: 16-04-2016 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    ამ ტურში მონაწილეობის მისაღებად საჭიროა ანგარიშზე გქონდეთ მინიმუმ 10 ცდა. აქედან 1 ცდა შეგიძლიათ აიღოთ უფასოდ, სპონსორისგან, ხოლო 9 ცდა უნდა შეიძინოთ - 10 ცდის ერთდროულად შეძენის ფასია 5 ლარი.
  • ფინალი
    ტურის დაწყება: 23-04-2016 14:00
    ტურის დასრულება: 23-04-2016 16:00
    თითოეული საგანში გამარჯვებული გახდება: საგნის საუკეთესო 3 მონაწილე.
  • მათემატიკა
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა დრო ქულა ჯამური ქულა
    91 tivtiva თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 130 საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 9
    9
    92 nika12454 თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 77 საჯარო სკოლა 05:26 წუთი 8
    8
    93 etu12 თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა 06:34 წუთი 8
    8
    94 archema ქვემო ქართლი დმანისი სსიპ - ქალაქ დმანისის 1 საჯარო სკოლა 11:04 წუთი 8
    8
    95 tengo12345 შიდა ქართლი ხაშური სსიპ - ხაშურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ტეზრის საჯარო სკოლა 12:33 წუთი 8
    8
    96 gagaga თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 190 საჯარო სკოლა 07:04 წუთი 7
    7
    97 tatotatoq სამეგრელო-ზემოსვანეთი წალენჯიხა შპს - არასახელმწიფო საერო მრავალპროფილიანი საშუალო სკოლა "ქიაჩი" 15:00 წუთი 7
    7
    98 LukaSh თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 53 საჯარო სკოლა 09:15 წუთი 7
    7
    99 zviadag სამეგრელო-ზემოსვანეთი ხობი სსიპ - ხობის მუნიციპალიტეტის სოფელ შუა ხორგის საჯარო სკოლა 01:39 წუთი 6
    6
    100 avtoz იმერეთი საჩხერე სსიპ - საჩხერის მუნიციპალიტეტის სოფელ სხვიტორის საჯარო სკოლა 03:32 წუთი 6
    6
    101 NiaNia09 იმერეთი ზესტაფონი სსიპ - ქალაქ ზესტაფონის 2 საჯარო სკოლა 09:32 წუთი 6
    6
    102 jmuxa თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე 15:00 წუთი 6
    6
    103 Muller თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 6
    6
    104 garsenishvili თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 156 საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 6
    6
    105 gioujirauli კახეთი ახმეტა სსიპ - ახმეტის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზემო ალვანის 2 საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 6
    6
    106 galu კახეთი ლაგოდეხი სსიპ - ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვარდისუბნის საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 6
    6
    107 iserga2001 შიდა ქართლი კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ჭალის საჯარო სკოლა 13:26 წუთი 6
    6
    108 niniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 118 საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 6
    6
    109 ekako04 ქვემო ქართლი გარდაბანი სსიპ - გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ სართიჭალის 3 საჯარო სკოლა 14:11 წუთი 6
    6
    110 baqe იმერეთი თერჯოლა სსიპ - დავით კლდიაშვილის სახელობის სოფელ ზედა სიმონეთის საჯარო სკოლა 14:20 წუთი 6
    6
    111 IOUFA კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 4 საჯარო სკოლა 14:23 წუთი 6
    6
    112 Batila შიდა ქართლი კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ჭალის საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 6
    6
    113 giogio2003 თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 6
    6
    114 kuxe800 იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს 00:36 წუთი 5
    5
    115 gurandagura იმერეთი ხონი სსიპ - ვლადიმერ ჯანჯღავას სახელობის ხონის მუნიციპალიტეტის სოფელ გუბის საჯარო სკო 15:00 წუთი 5
    5
    116 1414 თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე 05:32 წუთი 5
    5
    117 ancho153 აჭარა ქედა სსიპ - ფრიდონ თურმანიძის სახელობის ქედის მუნიციპალიტეტის სოფელ მერისის საჯარო სკ 15:00 წუთი 5
    5
    118 sopo2004 თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 18 საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 5
    5
    119 lashiko123 თბილისი ვაკე-საბურთალო შპს - იოანე პეტრიწის სახელობის სკოლა იბერია 07:25 წუთი 5
    5
    120 saba28 თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 71 საჯარო სკოლა 15:00 წუთი 5
    5