მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (154)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ტურნირი დაიწყო: 01-03-2016 09:00
  • ტურნირი დასრულდა: 02-04-2016 20:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-4, მე-5, მე-6, მე-7, მე-8, მე-9 კლასის მოსწავლეებს
  • შესარჩევი ტური
    ტურის დაწყება: 01-03-2016 09:00
    ტურის დასრულება: 31-03-2016 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 16 ქულა ამ საგანში.
  • ნახევარფინალი
    ტურის დაწყება: 01-03-2016 09:00
    ტურის დასრულება: 16-04-2016 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    ამ ტურში მონაწილეობის მისაღებად საჭიროა ანგარიშზე გქონდეთ მინიმუმ 10 ცდა. აქედან 1 ცდა შეგიძლიათ აიღოთ უფასოდ, სპონსორისგან, ხოლო 9 ცდა უნდა შეიძინოთ - 10 ცდის ერთდროულად შეძენის ფასია 5 ლარი.
  • ფინალი
    ტურის დაწყება: 23-04-2016 14:00
    ტურის დასრულება: 23-04-2016 16:00
    თითოეული საგანში გამარჯვებული გახდება: საგნის საუკეთესო 3 მონაწილე.
  • ბიოლოგია
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა დრო ქულა ჯამური ქულა
    1 annalovatic თბილისი ვაკე-საბურთალო თბილისის არქიმედეს სკოლა 04:00 წუთი 40
    40
    2 lashsona თბილისი ვაკე-საბურთალო თბილისის არქიმედეს სკოლა 05:20 წუთი 40
    40
    3 Ananano თბილისი ვაკე-საბურთალო თბილისის არქიმედეს სკოლა 06:09 წუთი 40
    40
    4 unname თბილისი ვაკე-საბურთალო თბილისის არქიმედეს სკოლა 06:33 წუთი 40
    40
    5 elenetata თბილისი ვაკე-საბურთალო თბილისის არქიმედეს სკოლა 07:39 წუთი 40
    40
    6 Giorgi0000 გურია ოზურგეთი სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის დაბა ლაითურის საჯარო სკოლა 05:35 წუთი 38
    38
    7 tomcho თბილისი ვაკე-საბურთალო თბილისის არქიმედეს სკოლა 05:22 წუთი 36
    36
    8 Drummer3 თბილისი ვაკე-საბურთალო თბილისის არქიმედეს სკოლა 05:26 წუთი 36
    36
    9 shotexa თბილისი ვაკე-საბურთალო თბილისის არქიმედეს სკოლა 05:33 წუთი 36
    36
    10 AchoBacho თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა 04:50 წუთი 33
    33
    11 mari112gisment თბილისი ვაკე-საბურთალო თბილისის არქიმედეს სკოლა 06:22 წუთი 33
    33
    12 zvikikii თბილისი ვაკე-საბურთალო თბილისის არქიმედეს სკოლა 04:56 წუთი 31
    31
    13 ele123 თბილისი ვაკე-საბურთალო შპს - იოანე პეტრიწის სახელობის სკოლა იბერია 05:06 წუთი 31
    31
    14 lizo თბილისი ვაკე-საბურთალო შპს - იოანე პეტრიწის სახელობის სკოლა იბერია 05:36 წუთი 31
    31
    15 Mistyday იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 24 საჯარო სკოლა 04:45 წუთი 27
    27
    16 madrid სამეგრელო-ზემოსვანეთი მესტია სსიპ - მესტიის მუნიციპალიტეტის სოფელ ცხუმარის საჯარო სკოლა 08:10 წუთი 27
    27
    17 ninomeshve რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი სსიპ - ქალაქ ცაგერის საჯარო სკოლა 04:24 წუთი 25
    25
    18 skandala ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 21 საჯარო სკოლა 08:03 წუთი 24
    24
    19 kajara ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა 09:17 წუთი 24
    24
    20 kakhuna კახეთი თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა 05:46 წუთი 23
    23
    21 mariamkhintibidze აჭარა ბათუმი სსიპ - ქალაქ ბათუმის 14 საჯარო სკოლა 06:15 წუთი 22
    22
    22 teo511 აჭარა ბათუმი სსიპ - ქალაქ ბათუმის 9 საჯარო სკოლა 05:07 წუთი 21
    21
    23 gvancunia კახეთი საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 4 საჯარო სკოლა 07:46 წუთი 21
    21
    24 bamba სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - მერაბ კოსტავას სახელობის ქალაქ ზუგდიდის 2 საჯარო სკოლა 06:25 წუთი 18
    18
    25 elenaele ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 17 საჯარო სკოლა 07:37 წუთი 18
    18
    26 darii კახეთი ახმეტა სსიპ - ახმეტის მუნიციპალიტეტის სოფელ მატნის 1 საჯარო სკოლა 03:22 წუთი 17
    17
    27 gusha სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩხორიის საჯარო სკოლა 12:00 წუთი 17
    17
    28 iserga2001 შიდა ქართლი კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ჭალის საჯარო სკოლა 04:47 წუთი 17
    17
    29 zhilkabudza სამეგრელო-ზემოსვანეთი ხობი სსიპ - ხობის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხეთის საჯარო სკოლა 08:01 წუთი 17
    17
    30 lile2 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ლენტეხი სსიპ - ლენტეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ რცხმელურის საჯარო სკოლა 02:14 წუთი 16
    16