მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 26-10-2014 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-7, მე-8, მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ოლიმპიადა მიმდინარეობს VIII - XII კლასებში და 8 სხვადასხვა საგანში: ქართული, მათემატიკა, ფიზიკა, ისტორია, გეოგრაფია, ქიმია, ბიოლოგია, ინგლისური. მონაწილეობის დაწყება შესაძლებელია ნებისმიერ დროს, I ტურის დასრულებამდე. ფინალები დაიწყება II ტურის დასრულების შემდეგ. ფინალისტთა სიები გამოქვეყნდება.
    SANGU - წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი
    I ადგილი
    პლანშეტური კომპიუტერი
    II ადგილი
    მაჯის საათი
    III ადგილი
    სამახსოვრო საჩუქრები
  • შესარჩევი ტური (I ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:00
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 170 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ნახევარფინალი (II ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ფინალები (III ტური)
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ფინალები ჩატარდება II ტურის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. საგანში მონაწილეს ექნება მხოლოდ 2 ცდა და გამარჯვებულები გამოვლინდებიან ორივე ცდის ქულების ჯამით. კლასის საუკეთესო მონაწილეები გამოვლინდებიან სხვადასხვა ფინალის ჯამური ქულებით - ამ ქულებში არ გაითვალისწინება იმ ფინალის შედეგები, რომელშიც ფინალისტმა ვერ გადალახა დისკვალიფიკაციის ზღვარი და რეიტინგში აღნიშნულია წითლად (დისკვალიფიკაციის ზღვარი იხილეთ წესებში).
  • ჯამური რეიტინგი
  • ქართული
  • მათემატიკა
  • ფიზიკა
  • ისტორია
  • გეოგრაფია
  • ქიმია
  • ბიოლოგია
  • ინგლისური
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 ნიკოლოზ
    სოხაძე
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 16:42 1015
    2 Giorgi
    Adikashvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 19:10 914
    3 elene
    kachkachishvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო შპს - იოანე პეტრიწის სახელობის სკოლა იბერია.. 39:52 464
    4 ეკა
    ჭონიშვილი
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 17:51 239
    5 Ele
    Gogoreliani
    იმერეთი ტყიბული სსიპ - ქალაქ ტყიბულის 6 საჯარო სკოლა.. 10:43 152
    6 Aleko
    Sulamanidze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 40 საჯარო სკოლა.. 32:06 131
    7 megi
    chiqovani
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ჩხოროწყუ სსიპ - ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის მუხურის თემის საჯარო სკოლა.. 15:52 105
    8 nino
    gvalia
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - ქალაქ ზუგდიდის 5 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    9 Zaza
    Fanculaia
    კახეთი დედოფლისწყარო სსიპ - დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ არბოშიკის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    10 Lazare
    Qveladze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    11 Luka
    Nozadze
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სწავლების თანამედროვე ტექნოლოგიებზე ორიენტირებული საერო სკოლა ბინული.. 00:00 0
    12 ანა
    აბრამიძე
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    13 ლანა
    გიორგაძე
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    14 Luka
    Gogia
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    15 Kote
    Kuchasvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    16 ტატო
    ჭანტურია
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი წალენჯიხა შპს - არასახელმწიფო საერო მრავალპროფილიანი საშუალო სკოლა "ქიაჩი".. 00:00 0
    17 თეკლე
    შალიკიანი
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 00:00 0
    18 nino
    Gvalia
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - ქალაქ ზუგდიდის 5 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    19 ana
    mukbaniani
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 83 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    20 Davit
    Gigauri
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0
    21 Giorgi
    Sachechelashvili
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 179 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    22 Giorgi
    Turdziladze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ავთანდილ დეკანოიძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 32 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    23 ცოტნე
    კაკაურიძე
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    24 Elene
    Gaprindashvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 186 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    25 Giorgi
    Varazashvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0
    26 Merab
    Beridze
    თბილისი ვაკე-საბურთალო შპს - იოანე პეტრიწის სახელობის სკოლა იბერია.. 00:00 0
    27 ვასილ
    თოდუა
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ჩხოროწყუ სსიპ - ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის მუხურის თემის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    28 Qeti
    Paraskevovi
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 159 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    29 Mari
    Guliashvili
    იმერეთი ჭიათურა სსიპ - ქალაქ ჭიათურის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    30 Nini
    Janelidze
    იმერეთი წყალტუბო სსიპ - მამუკა სამაკაშვილის სახელობის ქალაქ წყალტუბოს 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0