მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 26-10-2014 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-7, მე-8, მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ოლიმპიადა მიმდინარეობს VIII - XII კლასებში და 8 სხვადასხვა საგანში: ქართული, მათემატიკა, ფიზიკა, ისტორია, გეოგრაფია, ქიმია, ბიოლოგია, ინგლისური. მონაწილეობის დაწყება შესაძლებელია ნებისმიერ დროს, I ტურის დასრულებამდე. ფინალები დაიწყება II ტურის დასრულების შემდეგ. ფინალისტთა სიები გამოქვეყნდება.
    SANGU - წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი
    I ადგილი
    პლანშეტური კომპიუტერი
    II ადგილი
    მაჯის საათი
    III ადგილი
    სამახსოვრო საჩუქრები
  • შესარჩევი ტური (I ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:00
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 170 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ნახევარფინალი (II ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ფინალები (III ტური)
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ფინალები ჩატარდება II ტურის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. საგანში მონაწილეს ექნება მხოლოდ 2 ცდა და გამარჯვებულები გამოვლინდებიან ორივე ცდის ქულების ჯამით. კლასის საუკეთესო მონაწილეები გამოვლინდებიან სხვადასხვა ფინალის ჯამური ქულებით - ამ ქულებში არ გაითვალისწინება იმ ფინალის შედეგები, რომელშიც ფინალისტმა ვერ გადალახა დისკვალიფიკაციის ზღვარი და რეიტინგში აღნიშნულია წითლად (დისკვალიფიკაციის ზღვარი იხილეთ წესებში).
  • ჯამური რეიტინგი
  • ქართული
  • მათემატიკა
  • ფიზიკა
  • ისტორია
  • გეოგრაფია
  • ქიმია
  • ბიოლოგია
  • ინგლისური
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 Lana
    Pantskalashvili
    თბილისი ისანი-სამგორი ინტელექტი XXI.. 48:02 881
    2 ანასტასია
    ცალუღელაშვილი
    იმერეთი თერჯოლა სსიპ - თერჯოლის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვედა სიმონეთის 1 საჯარო სკოლა.. 56:26 437
    3 საბა
    ბირკაძე
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 16:40 394
    4 საბა
    ლეფსვერიძე
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - დიმიტრი უზნაძის სახელობის ქალაქ თბილისის 22 საჯარო სკოლა.. 59:05 355
    5 nino
    Karalashvili
    კახეთი სიღნაღი შპს - პროგრესი-010.. 44:48 239
    6 Giorgi
    Rafava
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - შოთა რუსთაველის სახელობის ქალაქ თბილისის 112 საჯარო სკოლა.. 22:46 232
    7 misha
    pkhakadze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 09:57 188
    8 dato
    sreseli
    შიდა ქართლი გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 12:46 184
    9 ნინო
    ბეუქლიშვილი
    კახეთი ყვარელი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ყვარლის 1 საჯარო სკოლა.. 12:52 155
    10 Nino
    Godoradze
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 128 საჯარო სკოლა.. 13:51 146
    11 anano
    qometiani
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ჩხოროწყუ სსიპ - ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის მუხურის თემის საჯარო სკოლა.. 18:41 114
    12 misho
    rostomashvili
    მცხეთა-მთიანეთი დუშეთი სსიპ - დუშეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ოძისის საჯარო სკოლა.. 19:27 50
    13 ლანა
    გიორგაძე
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    14 ლუკა
    ფოჩხუა
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    15 Ele
    Ne
    იმერეთი თერჯოლა სსიპ - თერჯოლის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვედა სიმონეთის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    16 მარიამ
    სამხარაძე
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    17 sally
    jokhadze
    კახეთი გურჯაანი სსიპ - გურამ ჭილაშვილის სახელობის ქალაქ გურჯაანის 4 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    18 Nato
    Bagalishvili
    კახეთი დედოფლისწყარო სსიპ - ქალაქ დედოფლისწყაროს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    19 lika
    sixarulidze
    იმერეთი ხარაგაული სსიპ - ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაზალეთის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    20 Giorgi
    Yarmazanashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    21 luka
    lortkipanidze
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    22 Tornike
    Pakacoshvili
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - მიხეილ ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 124 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    23 akaki
    beriashvili
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    24 giorgi
    yarmazanashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    25 avto
    tafladze
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი მარტვილი სსიპ - ქალაქ მარტვილის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    26 Giorgi
    silagava
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 207 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    27 მამუკა
    კოპალეიშვილი
    იმერეთი ვანი სსიპ - ვანის მუნიციპალიტეტის სოფელ შუამთას საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    28 Vaniko
    Navrozashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა.. 00:00 0
    29 nino
    varshanidze
    აჭარა ბათუმი სსიპ - ქალაქ ბათუმის 8 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    30 giorgi
    oniani
    ქვემო ქართლი გარდაბანი სსიპ - ლევან დევდარიანის სახელობის ქალაქ გარდაბნის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0