მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 26-10-2014 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-7, მე-8, მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ოლიმპიადა მიმდინარეობს VIII - XII კლასებში და 8 სხვადასხვა საგანში: ქართული, მათემატიკა, ფიზიკა, ისტორია, გეოგრაფია, ქიმია, ბიოლოგია, ინგლისური. მონაწილეობის დაწყება შესაძლებელია ნებისმიერ დროს, I ტურის დასრულებამდე. ფინალები დაიწყება II ტურის დასრულების შემდეგ. ფინალისტთა სიები გამოქვეყნდება.
    SANGU - წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი
    პრიზები ჯამურ რეიტინგში
    I ადგილი
    პლანშეტური კომპიუტერი
    II ადგილი
    მაჯის საათი
    III ადგილი
    სამახსოვრო საჩუქრები
  • შესარჩევი ტური (I ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:00
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 170 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ნახევარფინალი (II ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ფინალები (III ტური)
    ტურის დაწყება: 21-02-2015 16:30
    ტურის დასრულება: 22-02-2015 00:00
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ფინალები ჩატარდება II ტურის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. საგანში მონაწილეს ექნება მხოლოდ 2 ცდა და გამარჯვებულები გამოვლინდებიან ორივე ცდის ქულების ჯამით. კლასის საუკეთესო მონაწილეები გამოვლინდებიან სხვადასხვა ფინალის ჯამური ქულებით - ამ ქულებში არ გაითვალისწინება იმ ფინალის შედეგები, რომელშიც ფინალისტმა ვერ გადალახა დისკვალიფიკაციის ზღვარი და რეიტინგში აღნიშნულია წითლად (დისკვალიფიკაციის ზღვარი იხილეთ წესებში).
  • ჯამური რეიტინგი
  • ქართული
  • მათემატიკა
  • ფიზიკა
  • ისტორია
  • გეოგრაფია
  • ქიმია
  • ბიოლოგია
  • ინგლისური
  • მასპინძელი
    ნაპოვნია: მონაწილე

    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა ჯამური ქულა

    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 Lana
    Pantskalashvili
    ისანი-სამგორი ინტელექტი XXI..
    I ცდა
    II ცდა
    2 ანასტასია
    ცალუღელაშვილი
    თერჯოლა სსიპ - თერჯოლის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვედა სიმონეთის 1 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    3 nino
    giorgadze
    ახალციხე სსიპ - ახალციხის მუნიციპალიტეტის ქალაქ ვალის 2 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    4 საბა
    ბირკაძე
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    5 Giorgi
    silagava
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 207 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    6 Tornike
    Pakacoshvili
    ისანი-სამგორი სსიპ - მიხეილ ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 124 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    7 ილიკო
    გოგოლაძე
    ჩოხატაური სსიპ - ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ გოგოლესუბნის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    8 Giorgi
    Virsaladze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    9 nika
    akofashvili
    ახალციხე სსიპ - ქალაქ ახალციხის 5 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    10 giorgi
    shamiladze
    ხელვაჩაური სსიპ - ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჭარნალის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    11 Mikhael
    Simonishvili
    გორი ა(ა)იპ - ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია..
    I ცდა
    II ცდა
    12 giorgi
    buqulashvili
    გორი სსიპ - ქალაქ გორის 10 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    13 sally
    jokhadze
    გურჯაანი სსიპ - გურამ ჭილაშვილის სახელობის ქალაქ გურჯაანის 4 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    14 luka
    gorgodze
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 40 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    15 Nino
    Godoradze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 128 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    16 მამუკა
    კოპალეიშვილი
    ვანი სსიპ - ვანის მუნიციპალიტეტის სოფელ შუამთას საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    17 giorgi
    giorgobiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    18 iviko
    tskaruashvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 55 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    19 მარიამ
    სამხარაძე
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    20 სოფი
    ყარალაშვილი
    სიღნაღი სსიპ - სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    21 Giorgi
    Rafava
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - შოთა რუსთაველის სახელობის ქალაქ თბილისის 112 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    22 nino
    varshanidze
    ბათუმი სსიპ - ქალაქ ბათუმის 8 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    23 Nika
    Beitrishvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე..
    I ცდა
    II ცდა
    24 გიორგი
    სოფრომაძე
    ზესტაფონი სსიპ - ზაზა ფერაძის სახელობის ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის სოფელ შორაპნის საჯარო ს..
    I ცდა
    II ცდა
    25 ნინო
    ჯანელიძე
    ამბროლაური სსიპ - ქალაქ ამბროლაურის 2 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    26 akaki
    beriashvili
    ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 1 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    27 luka
    lortkipanidze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    28 ლუკა
    ფოჩხუა
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე..
    I ცდა
    II ცდა
    29 misha
    pkhakadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს..
    I ცდა
    II ცდა
    30 Mariam
    Sachechelashvili
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 179 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა