მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 26-10-2014 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-7, მე-8, მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ოლიმპიადა მიმდინარეობს VIII - XII კლასებში და 8 სხვადასხვა საგანში: ქართული, მათემატიკა, ფიზიკა, ისტორია, გეოგრაფია, ქიმია, ბიოლოგია, ინგლისური. მონაწილეობის დაწყება შესაძლებელია ნებისმიერ დროს, I ტურის დასრულებამდე. ფინალები დაიწყება II ტურის დასრულების შემდეგ. ფინალისტთა სიები გამოქვეყნდება.
    SANGU - წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი
    I ადგილი
    პერსონალური კომპიუტერი
    II ადგილი
    პლანშეტური კომპიუტერი
    III ადგილი
    მაჯის საათი
  • შესარჩევი ტური (I ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:00
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 170 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ნახევარფინალი (II ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ფინალები (III ტური)
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ფინალები ჩატარდება II ტურის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. საგანში მონაწილეს ექნება მხოლოდ 2 ცდა და გამარჯვებულები გამოვლინდებიან ორივე ცდის ქულების ჯამით. კლასის საუკეთესო მონაწილეები გამოვლინდებიან სხვადასხვა ფინალის ჯამური ქულებით - ამ ქულებში არ გაითვალისწინება იმ ფინალის შედეგები, რომელშიც ფინალისტმა ვერ გადალახა დისკვალიფიკაციის ზღვარი და რეიტინგში აღნიშნულია წითლად (დისკვალიფიკაციის ზღვარი იხილეთ წესებში).
  • ჯამური რეიტინგი
  • ქართული
  • მათემატიკა
  • ფიზიკა
  • ისტორია
  • გეოგრაფია
  • ქიმია
  • ბიოლოგია
  • ინგლისური
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 ელეონორა
    გიორგაძე
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა.. 02:54 1276
    2 დავით
    თათოშვილი
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 57:17 955
    3 Nika
    Kapanadze
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 33:57 779
    4 giorgi
    solomnishvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 67 საჯარო სკოლა.. 38:49 619
    5 Giorgi
    Meladze
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 03:04 415
    6 nino
    chikviladze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 59:09 379
    7 Meri
    Kavtelishvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 32:14 326
    8 ani
    kvinikadze
    იმერეთი საჩხერე სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ საჩხერის 2 საჯარო სკოლა.. 25:46 307
    9 გოჩა
    ქარდავა
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 37:43 275
    10 Tiko
    Miqeladze
    იმერეთი სამტრედია სსიპ - ქალაქ სამტრედიის 9 საჯარო სკოლა.. 31:38 238
    11 Luka
    Agdgomelashvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 51:24 203
    12 natia
    gudadze
    შიდა ქართლი გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვახვრელის საჯარო სკოლა.. 41:28 181
    13 Giorgi
    Imnadze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 13:53 144
    14 nino
    bitadze
    შიდა ქართლი გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხიდისთავის საჯარო სკოლა.. 15:46 122
    15 მარია
    არუთინაშვილი
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 107 საჯარო სკოლა.. 15:49 109
    16 tinatin
    cucqiridze
    იმერეთი ჭიათურა სსიპ - ჭიათურის მუნიციპალიტეტის სოფელ სვერის საჯარო სკოლა.. 14:00 105
    17 Nini
    otarashvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 31 საჯარო სკოლა.. 19:55 102
    18 Nodar
    Magradze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 19:53 97
    19 Nano
    silagava
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი მარტვილი სსიპ - ნოშრევან ჯიშკარიანის სახელობის მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზედა ნაგვა.. 00:00 0
    20 Mariam
    Shanshashvili
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 172 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    21 ანი
    ვაშაგაშვილი
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 208 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    22 Qeti
    Jincharadze
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    23 Aleksandre
    Kalaichishvili
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 00:00 0
    24 Nick
    Khositashvili
    სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე სსიპ - ქალაქ ახალციხის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    25 tamta
    mezvrishvili
    შიდა ქართლი გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარა გარეჯვრის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    26 Ana
    Pavliashvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    27 Nino
    Chkoidze
    იმერეთი ხარაგაული სსიპ - ქალაქ ხარაგაულის 3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    28 Tika
    Gergaia
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    29 mariami
    choladze
    ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    30 Luka
    khizanishvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0