მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 26-10-2014 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-7, მე-8, მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ოლიმპიადა მიმდინარეობს VIII - XII კლასებში და 8 სხვადასხვა საგანში: ქართული, მათემატიკა, ფიზიკა, ისტორია, გეოგრაფია, ქიმია, ბიოლოგია, ინგლისური. მონაწილეობის დაწყება შესაძლებელია ნებისმიერ დროს, I ტურის დასრულებამდე. ფინალები დაიწყება II ტურის დასრულების შემდეგ. ფინალისტთა სიები გამოქვეყნდება.
    SANGU - წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი
    I ადგილი
    პერსონალური კომპიუტერი
    II ადგილი
    პლანშეტური კომპიუტერი
    III ადგილი
    მაჯის საათი
  • შესარჩევი ტური (I ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:00
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 170 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ნახევარფინალი (II ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ფინალები (III ტური)
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ფინალები ჩატარდება II ტურის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. საგანში მონაწილეს ექნება მხოლოდ 2 ცდა და გამარჯვებულები გამოვლინდებიან ორივე ცდის ქულების ჯამით. კლასის საუკეთესო მონაწილეები გამოვლინდებიან სხვადასხვა ფინალის ჯამური ქულებით - ამ ქულებში არ გაითვალისწინება იმ ფინალის შედეგები, რომელშიც ფინალისტმა ვერ გადალახა დისკვალიფიკაციის ზღვარი და რეიტინგში აღნიშნულია წითლად (დისკვალიფიკაციის ზღვარი იხილეთ წესებში).
  • ჯამური რეიტინგი
  • ქართული
  • მათემატიკა
  • ფიზიკა
  • ისტორია
  • გეოგრაფია
  • ქიმია
  • ბიოლოგია
  • ინგლისური
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    61 ani
    mosashvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 77 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    62 akaki
    tkeshelashvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    63 Beka
    Bekaia
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 00:00 0
    64 goga
    tavadze
    იმერეთი სამტრედია სსიპ - ქალაქ სამტრედიის 11 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    65 ნიკოლოზ
    ქოჩიაშვილი
    თბილისი დიდგორი ბაქსვუდის სახელობის სკოლა.. 00:00 0
    66 Giorgi
    Vepkhishvili
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ექვთიმე თაყაიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 163 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    67 fridoni
    liparteliani
    რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი ა(ა)იპ - ცაგერის წმინდა ილია მართლის სახელობის გიმნაზია.. 00:00 0
    68 Levan
    Zhorzholiani
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - აკაკი წერეთლის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    69 Vakho
    Devadze
    შიდა ქართლი ხაშური ა(ა)იპ - საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა-პანსიონი.. 00:00 0
    70 nino
    silagava
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი მარტვილი სსიპ - ნოშრევან ჯიშკარიანის სახელობის მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზედა ნაგვა.. 00:00 0
    71 David
    bigvava
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    72 Ilia
    Tsadzikidze
    თბილისი დიდგორი ბაქსვუდის სახელობის სკოლა.. 00:00 0
    73 shio
    zaridze
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0
    74 Giga
    Khizanishvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0
    75 Tako
    Holopainen
    იმერეთი საჩხერე სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ საჩხერის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    76 მარიამ
    კაბულაშვილი
    მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ მისაქციელის საჯარო სკოლა.. 00:00 0