მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 26-10-2014 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-7, მე-8, მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ოლიმპიადა მიმდინარეობს VIII - XII კლასებში და 8 სხვადასხვა საგანში: ქართული, მათემატიკა, ფიზიკა, ისტორია, გეოგრაფია, ქიმია, ბიოლოგია, ინგლისური. მონაწილეობის დაწყება შესაძლებელია ნებისმიერ დროს, I ტურის დასრულებამდე. ფინალები დაიწყება II ტურის დასრულების შემდეგ. ფინალისტთა სიები გამოქვეყნდება.
    SANGU - წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი
    I ადგილი
    პერსონალური კომპიუტერი
    II ადგილი
    პლანშეტური კომპიუტერი
    III ადგილი
    მაჯის საათი
  • შესარჩევი ტური (I ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:00
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 170 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ნახევარფინალი (II ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ფინალები (III ტური)
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ფინალები ჩატარდება II ტურის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. საგანში მონაწილეს ექნება მხოლოდ 2 ცდა და გამარჯვებულები გამოვლინდებიან ორივე ცდის ქულების ჯამით. კლასის საუკეთესო მონაწილეები გამოვლინდებიან სხვადასხვა ფინალის ჯამური ქულებით - ამ ქულებში არ გაითვალისწინება იმ ფინალის შედეგები, რომელშიც ფინალისტმა ვერ გადალახა დისკვალიფიკაციის ზღვარი და რეიტინგში აღნიშნულია წითლად (დისკვალიფიკაციის ზღვარი იხილეთ წესებში).
  • ჯამური რეიტინგი
  • ქართული
  • მათემატიკა
  • ფიზიკა
  • ისტორია
  • გეოგრაფია
  • ქიმია
  • ბიოლოგია
  • ინგლისური
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    61 David
    bigvava
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    62 Ilia
    Tsadzikidze
    თბილისი დიდგორი ბაქსვუდის სახელობის სკოლა.. 00:00 0
    63 shio
    zaridze
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0
    64 Giga
    Khizanishvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0
    65 Tako
    Holopainen
    იმერეთი საჩხერე სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ საჩხერის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    66 მარიამ
    კაბულაშვილი
    მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ მისაქციელის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    67 Nano
    silagava
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი მარტვილი სსიპ - ნოშრევან ჯიშკარიანის სახელობის მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზედა ნაგვა.. 00:00 0
    68 Mariam
    Shanshashvili
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 172 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    69 ანი
    ვაშაგაშვილი
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 208 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    70 mariami
    berulava
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - 300 არაგველის სახელობის ქალაქ თბილისის 75 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    71 Qeti
    Jincharadze
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    72 Aleksandre
    Kalaichishvili
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 00:00 0
    73 Nick
    Khositashvili
    სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე სსიპ - ქალაქ ახალციხის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    74 tamta
    mezvrishvili
    შიდა ქართლი გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარა გარეჯვრის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    75 Ana
    Pavliashvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    76 Nino
    Chkoidze
    იმერეთი ხარაგაული სსიპ - ქალაქ ხარაგაულის 3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0