მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 26-10-2014 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-7, მე-8, მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ოლიმპიადა მიმდინარეობს VIII - XII კლასებში და 8 სხვადასხვა საგანში: ქართული, მათემატიკა, ფიზიკა, ისტორია, გეოგრაფია, ქიმია, ბიოლოგია, ინგლისური. მონაწილეობის დაწყება შესაძლებელია ნებისმიერ დროს, I ტურის დასრულებამდე. ფინალები დაიწყება II ტურის დასრულების შემდეგ. ფინალისტთა სიები გამოქვეყნდება.
    SANGU - წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი
    პრიზები ჯამურ რეიტინგში
    I ადგილი
    პერსონალური კომპიუტერი
    II ადგილი
    პლანშეტური კომპიუტერი
    III ადგილი
    მაჯის საათი
  • შესარჩევი ტური (I ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:00
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 170 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ნახევარფინალი (II ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ფინალები (III ტური)
    ტურის დაწყება: 08-03-2015 13:20
    ტურის დასრულება: 09-03-2015 00:00
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ფინალები ჩატარდება II ტურის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. საგანში მონაწილეს ექნება მხოლოდ 2 ცდა და გამარჯვებულები გამოვლინდებიან ორივე ცდის ქულების ჯამით. კლასის საუკეთესო მონაწილეები გამოვლინდებიან სხვადასხვა ფინალის ჯამური ქულებით - ამ ქულებში არ გაითვალისწინება იმ ფინალის შედეგები, რომელშიც ფინალისტმა ვერ გადალახა დისკვალიფიკაციის ზღვარი და რეიტინგში აღნიშნულია წითლად (დისკვალიფიკაციის ზღვარი იხილეთ წესებში).
  • ჯამური რეიტინგი
  • ქართული
  • მათემატიკა
  • ფიზიკა
  • ისტორია
  • გეოგრაფია
  • ქიმია
  • ბიოლოგია
  • ინგლისური
  • SANGU - წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი
    I ადგილი
    სასწავლო ვაუჩერი: 800 ლარი
    II ადგილი
    სასწავლო ვაუჩერი: 600 ლარი
    III ადგილი
    სასწავლო ვაუჩერი: 300 ლარი
    მასპინძელი
    ნაპოვნია: მონაწილე

    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა ჯამური ქულა

    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 Giorgi
    Meladze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    2 დავით
    თათოშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
    I ცდა
    II ცდა
    3 Nika
    Kapanadze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    4 ელეონორა
    გიორგაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    5 Luka
    Agdgomelashvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    6 natia
    gudadze
    გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვახვრელის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    7 nino
    chikviladze
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე..
    I ცდა
    II ცდა
    8 Meri
    Kavtelishvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    9 tamta
    mezvrishvili
    გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარა გარეჯვრის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    10 Giga
    Khizanishvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
    I ცდა
    II ცდა
    11 Luka
    khizanishvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
    I ცდა
    II ცდა
    12 Nano
    silagava
    მარტვილი სსიპ - ნოშრევან ჯიშკარიანის სახელობის მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზედა ნაგვა..
    I ცდა
    II ცდა
    13 Vakho
    Devadze
    ხაშური ა(ა)იპ - საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა-პანსიონი..
    I ცდა
    II ცდა
    14 Giga
    Khizanishvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
    I ცდა
    II ცდა
    15 shio
    zaridze
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
    I ცდა
    II ცდა
    16 ცოტნე
    გვასალია
    ვაკე-საბურთალო შპს - კერძო სამართლის სამეწარმეო იურიდიული პირი-კერძო სკოლა "ივერონი"..
    I ცდა
    II ცდა
    17 irakli
    getashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
    I ცდა
    II ცდა
    18 mariami
    berulava
    ძველი თბილისი სსიპ - 300 არაგველის სახელობის ქალაქ თბილისის 75 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    19 საბა
    თავდგირიძე
    ბათუმი სსიპ - ქალაქ ბათუმის 2 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    20 nino
    chikhladze
    ხარაგაული სსიპ - ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბორითის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    21 Nino
    Nonikashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე..
    I ცდა
    II ცდა
    22 ani
    mosashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 77 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    23 Tika
    Gergaia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    24 akaki
    tkeshelashvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    25 giorgi
    lipartashvili
    გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩუმლაყის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    26 David
    bigvava
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    27 Qeti
    Jincharadze
    დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    28 Nukri
    Qvrivishvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე..
    I ცდა
    II ცდა
    29 shako
    giorgobiani
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
    I ცდა
    II ცდა
    30 giorgi
    grigolia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა