მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 26-10-2014 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-7, მე-8, მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ოლიმპიადა მიმდინარეობს VIII - XII კლასებში და 8 სხვადასხვა საგანში: ქართული, მათემატიკა, ფიზიკა, ისტორია, გეოგრაფია, ქიმია, ბიოლოგია, ინგლისური. მონაწილეობის დაწყება შესაძლებელია ნებისმიერ დროს, I ტურის დასრულებამდე. ფინალები დაიწყება II ტურის დასრულების შემდეგ. ფინალისტთა სიები გამოქვეყნდება.
    SANGU - წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი
    პრიზები ჯამურ რეიტინგში
    I ადგილი
    პერსონალური კომპიუტერი
    II ადგილი
    პლანშეტური კომპიუტერი
    III ადგილი
    მაჯის საათი
  • შესარჩევი ტური (I ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:00
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 170 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ნახევარფინალი (II ტური)
    ტურის დაწყება: 26-10-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-02-2015 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ფინალები (III ტური)
    ტურის დაწყება: 07-03-2015 16:20
    ტურის დასრულება: 08-03-2015 00:00
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ფინალები ჩატარდება II ტურის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. საგანში მონაწილეს ექნება მხოლოდ 2 ცდა და გამარჯვებულები გამოვლინდებიან ორივე ცდის ქულების ჯამით. კლასის საუკეთესო მონაწილეები გამოვლინდებიან სხვადასხვა ფინალის ჯამური ქულებით - ამ ქულებში არ გაითვალისწინება იმ ფინალის შედეგები, რომელშიც ფინალისტმა ვერ გადალახა დისკვალიფიკაციის ზღვარი და რეიტინგში აღნიშნულია წითლად (დისკვალიფიკაციის ზღვარი იხილეთ წესებში).
  • ჯამური რეიტინგი
  • ქართული
  • მათემატიკა
  • ფიზიკა
  • ისტორია
  • გეოგრაფია
  • ქიმია
  • ბიოლოგია
  • ინგლისური
  • SANGU - წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი
    I ადგილი
    სასწავლო ვაუჩერი: 800 ლარი
    II ადგილი
    სასწავლო ვაუჩერი: 600 ლარი
    III ადგილი
    სასწავლო ვაუჩერი: 300 ლარი
    მასპინძელი
    ნაპოვნია: მონაწილე

    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა ჯამური ქულა

    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 ელეონორა
    გიორგაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    2 ani
    kvinikadze
    საჩხერე სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ საჩხერის 2 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    3 Nika
    Kapanadze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    4 nino
    bitadze
    გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხიდისთავის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    5 დავით
    თათოშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
    I ცდა
    II ცდა
    6 Tiko
    Miqeladze
    სამტრედია სსიპ - ქალაქ სამტრედიის 9 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    7 Vakho
    Devadze
    ხაშური ა(ა)იპ - საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა-პანსიონი..
    I ცდა
    II ცდა
    8 nino
    silagava
    მარტვილი სსიპ - ნოშრევან ჯიშკარიანის სახელობის მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზედა ნაგვა..
    I ცდა
    II ცდა
    9 goga
    tavadze
    სამტრედია სსიპ - ქალაქ სამტრედიის 11 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    10 Tako
    Loladze
    დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    11 Nano
    silagava
    მარტვილი სსიპ - ნოშრევან ჯიშკარიანის სახელობის მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზედა ნაგვა..
    I ცდა
    II ცდა
    12 giorgi
    grigolia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    13 Giorgi
    Meladze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    14 Nick
    Khositashvili
    ახალციხე სსიპ - ქალაქ ახალციხის 1 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    15 Nika
    Okinashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 113 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    16 Giorgi
    Vepkhishvili
    ისანი-სამგორი სსიპ - ექვთიმე თაყაიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 163 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    17 fridoni
    liparteliani
    ცაგერი ა(ა)იპ - ცაგერის წმინდა ილია მართლის სახელობის გიმნაზია..
    I ცდა
    II ცდა
    18 keti
    nodia
    ქუთაისი შპს - ქართულ-ამერიკული სკოლა პროგრესი..
    I ცდა
    II ცდა
    19 lana
    tavadze
    სამტრედია სსიპ - ქალაქ სამტრედიის 11 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    20 Tako
    Holopainen
    საჩხერე სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ საჩხერის 2 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    21 Giga
    Khizanishvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
    I ცდა
    II ცდა
    22 Qeti
    Jincharadze
    დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    23 lasha
    mtskerashvili
    საჩხერე სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ საჩხერის 2 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    24 ცოტნე
    გვასალია
    ვაკე-საბურთალო შპს - კერძო სამართლის სამეწარმეო იურიდიული პირი-კერძო სკოლა "ივერონი"..
    I ცდა
    II ცდა
    25 tamta
    mezvrishvili
    გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარა გარეჯვრის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    26 vano
    ramishvili
    ვაკე-საბურთალო ა(ა)იპ - წმინდა ექვთიმე და გიორგი მთაწმინდელების სახელობის მართლმადიდებლური ზოგა..
    I ცდა
    II ცდა
    27 salome
    papiashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
    I ცდა
    II ცდა
    28 ვასო
    ჟიჟიაშვილი
    მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ წეროვნის 1 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    29 irakli
    getashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
    I ცდა
    II ცდა
    30 mariami
    choladze
    რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა