მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (159)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 04-12-2014 00:00
  • ოლიმპიადა დასრულდა: 15-06-2015 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 5

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ყოველ მომდევნო ტურში სირთულის დონე იზრდება - კითხვები მომდევნო კლასის მასალიდან არის შედგენილი.
    eruditor.ge
    I ადგილი
    ნეტ-ბუქი
    II ადგილი
    USB Disk
    III ადგილი
    USB Disk
  • I ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:50
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია VII-VIII კლასის მასალიდან.
  • II ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:52
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია IX-X კლასის მასალიდან.
  • III ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:55
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია XI-XII კლასის მასალიდან.
  • IV ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:57
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია მთელი სასკოლო მასალიდან
  • V ტური
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია მთელი სასკოლო მასალიდან
  • ჯამური რეიტინგი
  • ქიმია
  • ბიოლოგია
  • ინგლისური
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 Nika
    Gulbani
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა.. 28:28 459
    2 Mariam
    Grdzelidze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 16:18 448
    3 Tika
    Gergaia
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 27:05 377
    4 nato
    bulia
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 27:19 369
    5 Nika
    Iremadze
    ქვემო ქართლი თეთრი წყარო სსიპ - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ სამღერეთის საჯარო სკოლა.. 58:26 356
    6 Tamar
    Gvinianidze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 7 საჯარო სკოლა.. 01:56 283
    7 otar
    veshaguri
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა.. 15:40 267
    8 Dato
    Dangadze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 7 საჯარო სკოლა.. 13:24 257
    9 gvanca
    chitauri
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 16:07 224
    10 Temur
    Shavadze
    ქვემო ქართლი თეთრი წყარო სსიპ - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ სამღერეთის საჯარო სკოლა.. 22:38 146
    11 mari
    molashvili
    კახეთი ყვარელი ა(ა)იპ - წმინდა ილია მართლის სახელობის ყვარლის გიმნაზია.. 00:16 127
    12 Demetre
    Qardava
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    13 tornike
    kharbedia
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა.. 00:00 0
    14 Niniko
    Rekhviashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    15 Tsotne
    Dzmanashvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გურამ რამიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 20 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    16 keti
    solomnishvili
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 00:00 0
    17 საბა
    ბეჟაშვილი
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    18 kekela
    khutsishvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    19 Mariam
    Mchedlishvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    20 giorgi
    maisuradze
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 54 საჯარო სკოლა.. 00:00 0