მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (158)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 04-12-2014 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 5

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ყოველ მომდევნო ტურში სირთულის დონე იზრდება - კითხვები მომდევნო კლასის მასალიდან არის შედგენილი.
    eruditor.ge
    I ადგილი
    ნეტ-ბუქი
    II ადგილი
    USB Disk
    III ადგილი
    USB Disk
  • I ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:50
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია VII-VIII კლასის მასალიდან.
  • II ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:52
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია IX-X კლასის მასალიდან.
  • III ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:55
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია XI-XII კლასის მასალიდან.
  • IV ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:57
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია მთელი სასკოლო მასალიდან
  • V ტური
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია მთელი სასკოლო მასალიდან
  • ჯამური რეიტინგი
  • ქართული
  • მათემატიკა
  • გეოგრაფია
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 Nika
    Gulbani
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა.. 28:19 457
    2 vasil
    oniani
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 27:30 401
    3 daviti
    demetrashvili
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 94 საჯარო სკოლა.. 34:58 275
    4 nato
    bulia
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 36:49 252
    5 gvanca
    chitauri
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 14:18 154
    6 dato
    jamagidze
    მცხეთა-მთიანეთი თიანეთი სსიპ - თიანეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხევსურთსოფლის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    7 Demetre
    Qardava
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    8 ana
    tabatadze
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 60 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    9 tamari
    kldiashvili
    იმერეთი ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 00:00 0
    10 გოჩა
    ქარდავა
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 00:00 0
    11 ნოდარ
    დუმბაძე
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 00:00 0
    12 Nika
    Iremadze
    ქვემო ქართლი თეთრი წყარო სკოლა დამთავრებული.. 00:00 0
    13 magda
    elisashvili
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    14 Eldar
    Javakhidze
    აჭარა ხულო სსიპ - მერაბ ჭელიძის სახელობის ხულოს მუნიციპალიტეტის სოფელ ირემაძეების საჯარო სკ.. 00:00 0
    15 ალექსანდრა
    შალიბაშვილი
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი თბილისის მწვანე სკოლა.. 00:00 0
    16 Mimi
    Tielidze
    შიდა ქართლი გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზერტის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    17 tornike
    kharbedia
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა.. 00:00 0
    18 ნათია
    მაწიაშვილი
    მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა სსიპ - ნიკო ბაგრატიონის (ბურის) სახელობის მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ მუხრანის.. 00:00 0
    19 Niniko
    Rekhviashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    20 Qeti
    Jincharadze
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა.. 00:00 0