მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (159)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 04-12-2014 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 5

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ყოველ მომდევნო ტურში სირთულის დონე იზრდება - კითხვები მომდევნო კლასის მასალიდან არის შედგენილი.
    eruditor.ge
    პრიზები ჯამურ რეიტინგში
    I ადგილი
    ნეტ-ბუქი
    II ადგილი
    USB Disk
    III ადგილი
    USB Disk
  • I ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:50
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია VII-VIII კლასის მასალიდან.
  • II ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:52
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია IX-X კლასის მასალიდან.
  • III ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:55
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია XI-XII კლასის მასალიდან.
  • IV ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:57
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია მთელი სასკოლო მასალიდან
  • V ტური
    ტურის დაწყება: 21-03-2015 15:50
    ტურის დასრულება: 21-03-2015 17:50
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია მთელი სასკოლო მასალიდან
  • ჯამური რეიტინგი
  • ქართული
  • მათემატიკა
  • გეოგრაფია
  • გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტი
    I ადგილი
    15 %
    II ადგილი
    10 %
    III ადგილი
    5 %
    ნაპოვნია: მონაწილე

    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა ჯამური ქულა

    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 Nika
    Gulbani
    სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა..
    I ცდა
    II ცდა
    2 gvanca
    chitauri
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი..
    I ცდა
    II ცდა
    3 nato
    bulia
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი..
    I ცდა
    II ცდა
    4 vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    5 daviti
    demetrashvili
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 94 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    6 tornike
    kharbedia
    სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა..
    I ცდა
    II ცდა
    7 dato
    jamagidze
    თიანეთი სსიპ - თიანეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხევსურთსოფლის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    8 ნათია
    მაწიაშვილი
    მცხეთა სსიპ - ნიკო ბაგრატიონის (ბურის) სახელობის მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ მუხრანის..
    I ცდა
    II ცდა
    9 Demetre
    Qardava
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    10 Niniko
    Rekhviashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე..
    I ცდა
    II ცდა
    11 ana
    tabatadze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 60 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    12 Qeti
    Jincharadze
    დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    13 tamari
    kldiashvili
    ქუთაისი სკოლა დამთავრებული..
    I ცდა
    II ცდა
    14 გოჩა
    ქარდავა
    ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი..
    I ცდა
    II ცდა
    15 Eldar
    Javakhidze
    ხულო სსიპ - მერაბ ჭელიძის სახელობის ხულოს მუნიციპალიტეტის სოფელ ირემაძეების საჯარო სკ..
    I ცდა
    II ცდა
    16 ნოდარ
    დუმბაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული..
    I ცდა
    II ცდა
    17 ალექსანდრა
    შალიბაშვილი
    დიდუბე-ჩუღურეთი თბილისის მწვანე სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    18 Nika
    Iremadze
    თეთრი წყარო სკოლა დამთავრებული..
    I ცდა
    II ცდა
    19 Mimi
    Tielidze
    გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზერტის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    20 magda
    elisashvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს..
    I ცდა
    II ცდა