მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (159)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 04-12-2014 00:00
  • ოლიმპიადა დასრულდა: 15-06-2015 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 5

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ყოველ მომდევნო ტურში სირთულის დონე იზრდება - კითხვები მომდევნო კლასის მასალიდან არის შედგენილი.
  • I ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:50
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია VII-VIII კლასის მასალიდან.
  • II ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:52
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია IX-X კლასის მასალიდან.
  • III ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:55
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია XI-XII კლასის მასალიდან.
  • IV ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:57
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია მთელი სასკოლო მასალიდან
  • V ტური
    ტურის დაწყება: 21-03-2015 14:20
    ტურის დასრულება: 21-03-2015 16:20
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია მთელი სასკოლო მასალიდან
  • ჯამური რეიტინგი
  • ისტორია
  • გეოგრაფია
  • ინგლისური
  • გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტი
    I ადგილი
    15 %
    II ადგილი
    10 %
    III ადგილი
    5 %
    მასპინძელი
    ნაპოვნია: მონაწილე

    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა ჯამური ქულა

    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 Giorgi
    Rafava
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - შოთა რუსთაველის სახელობის ქალაქ თბილისის 112 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    2 Nika
    Gulbani
    სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა..
    I ცდა
    II ცდა
    3 vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    4 sofio
    sreseli
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი..
    I ცდა
    II ცდა
    5 luka
    panaioti
    ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 15 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    6 ნოდარ
    დუმბაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული..
    I ცდა
    II ცდა
    7 daviti
    demetrashvili
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 94 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    8 ბესიკ
    სხირტლაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 191 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    9 tornike
    kharbedia
    სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა..
    I ცდა
    II ცდა
    10 Demetre
    Qardava
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    11 ana
    tabatadze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 60 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    12 Qeti
    Jincharadze
    დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    13 sandro
    vadachkoria
    ძველი თბილისი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ თბილისის 23 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    14 Sofo
    Javakhishvili
    კასპი სსიპ - კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხოვლის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    15 Beso
    Pipia
    წალენჯიხა სსიპ - ქალაქ წალენჯიხის 1 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    16 Nika
    Iremadze
    თეთრი წყარო სკოლა დამთავრებული..
    I ცდა
    II ცდა
    17 გიორგი
    ნაცვლიშვილი
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 172 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    18 გივი
    ჯანიბეგაშვილი
    სიღნაღი სსიპ - სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ ძველი ანაგის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    19 Luka
    Shaverzashvili
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა