მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (159)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 04-12-2014 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 5

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ყოველ მომდევნო ტურში სირთულის დონე იზრდება - კითხვები მომდევნო კლასის მასალიდან არის შედგენილი.
    eruditor.ge
    პრიზები ჯამურ რეიტინგში
    I ადგილი
    ნეტ-ბუქი
    II ადგილი
    USB Disk
    III ადგილი
    USB Disk
  • I ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:50
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია VII-VIII კლასის მასალიდან.
  • II ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:52
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია IX-X კლასის მასალიდან.
  • III ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:55
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 130 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია XI-XII კლასის მასალიდან.
  • IV ტური
    ტურის დაწყება: 04-12-2014 00:00
    ტურის დასრულება: 15-03-2015 23:57
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია მთელი სასკოლო მასალიდან
  • V ტური
    ტურის დაწყება: 22-03-2015 13:40
    ტურის დასრულება: 22-03-2015 15:40
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ამ ტურში კითხვები შედგენილია მთელი სასკოლო მასალიდან
  • ჯამური რეიტინგი
  • ქართული
  • მათემატიკა
  • ინგლისური
  • კავკასიის უნივერსიტეტი
    I ადგილი
    სასწავლო ვაუჩერი: 700 ლარი
    II ადგილი
    სასწავლო ვაუჩერი: 550 ლარი
    III ადგილი
    სასწავლო ვაუჩერი: 400 ლარი
    მასპინძელი
    ნაპოვნია: მონაწილე

    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა ჯამური ქულა

    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 ალექსანდრა
    შალიბაშვილი
    დიდუბე-ჩუღურეთი თბილისის მწვანე სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    2 sofio
    sreseli
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი..
    I ცდა
    II ცდა
    3 nato
    bulia
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი..
    I ცდა
    II ცდა
    4 nino
    chikviladze
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე..
    I ცდა
    II ცდა
    5 andro
    gvivradze
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
    I ცდა
    II ცდა
    6 mariami
    khvadagiani
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    7 Nika
    Gulbani
    სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა..
    I ცდა
    II ცდა
    8 gvanca
    chitauri
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი..
    I ცდა
    II ცდა
    9 tamari
    kldiashvili
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 37 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    10 magda
    elisashvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს..
    I ცდა
    II ცდა
    11 vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    12 Qeti
    Jincharadze
    დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    13 Mimi
    Tielidze
    გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზერტის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    14 mariami
    kaxidze
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 26 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    15 tamari
    waqadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს..
    I ცდა
    II ცდა
    16 ქეთა
    პოპიაშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 29 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    17 sopo
    metonidze
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    18 Lasha
    Zhorzholiani
    ქუთაისი სსიპ - აკაკი წერეთლის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 1 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    19 gvanca
    gvichiani
    მესტია სსიპ - მესტიის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლატალის საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    20 Vitali
    Muladze
    ხაშური სსიპ - ქალაქ ხაშურის 8 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა
    21 საბა
    ბეჟაშვილი
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
    I ცდა
    II ცდა