მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (159)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 13-03-2015 21:30

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-7, მე-8, მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ოლიმპიადა აგებულია საატესტატო გამოცდებისთვის მომზადების პრინციპით. XI კლასის ოლიმპიადა მიმდინარეობს 4 საატესტატო საგანში: ბიოლოგია, გეოგრაფია, ქიმია, ფიზიკა. XII კლასის ოლიმპიადაში 4 საატესტატო საგანს (ქართული, ისტორია, მათემატიკა, ინგლისური), მონაწილეთა თხოვნით, დაემატა რუსული. ჩვეულებრივ, XII კლასის ოლიმპიადაში მონაწილეობა შეუძლია XI კლასის მოსწავლეებსაც. მონაწილეობის დაწყება შესაძლებელია ნებისმიერ დროს, I ტურის დასრულებამდე. ოლიმპიადის II ტური ფასიანია და მონაწილეობისთვის ერთჯერადად საჭიროა 10 ცდა. ფინალები დაიწყება და ჩატარდება II ტურის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. ფინალისტთა სიები გამოქვეყნდება. პრიზები დაწესებულია თითოეული კლასის ჯამურ რეიტინგებში. ფინალში 0 ქულით გადასული მონაწილეები (ისინი, რომლებმაც მეორე ტური 0 ქულით დაასრულეს) მიიღებენ დისკვალიფიკაციას და ფინალზე არ დაიშვებიან!
    SANGU - წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი
    I ადგილი
    პერსონალური კომპიუტერი
    II ადგილი
    პლანშეტური კომპიუტერი
    III ადგილი
    მაჯის საათი
  • შესარჩევი ტური (I ტური)
    ტურის დაწყება: 13-03-2015 21:30
    ტურის დასრულება: 31-05-2015 23:57
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 80 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ნახევარფინალი (II ტური)
    ტურის დაწყება: 13-03-2015 21:30
    ტურის დასრულება: 31-05-2015 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    ამ ტურში მონაწილეობა (მხოლოდ დაწყება) ფასიანია: თქვენ ერთჯერადად გჭირდებათ 10 ცდა. თუ ანგარიშზე ცდები არ გაქვთ (ძველი დაგროვილი), მაშინ დაგჭირდებათ მათი შეძენა - ღირებულება არის 5 ლარი. შეძენის ინსტრუქცია იხილეთ წესებში. თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ 10-ჯერ. ფინალში 0 ქულით გადასული მონაწილეები (ისინი, რომლებმაც მეორე ტური 0 ქულით დაასრულეს) მიიღებენ დისკვალიფიკაციას და ფინალზე არ დაიშვებიან!
  • ფინალები (III ტური)
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ფინალებში მონაწილეობა უფასოა. ფინალები ჩატარდება II ტურის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. საგანში მონაწილეს ექნება მხოლოდ 2 ცდა და გამარჯვებულები გამოვლინდებიან ორივე ცდის ქულების ჯამით. კლასის საუკეთესო მონაწილეები გამოვლინდებიან სხვადასხვა ფინალის ჯამური ქულებით - ამ ქულებში არ გაითვალისწინება იმ ფინალის შედეგები, რომელშიც ფინალისტმა ვერ გადალახა დისკვალიფიკაციის ზღვარი და რეიტინგში აღნიშნულია წითლად (დისკვალიფიკაციის ზღვარი იხილეთ წესებში). ფინალში 0 ქულით გადასული მონაწილეები (ისინი, რომლებმაც მეორე ტური 0 ქულით დაასრულეს) მიიღებენ დისკვალიფიკაციას და ფინალზე არ დაიშვებიან!
  • ჯამური რეიტინგი
  • ბიოლოგია
  • ქიმია
  • გეოგრაფია
  • ფიზიკა
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 tornike
    kharbedia
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა.. 35:12 450
    2 Nika
    Gulbani
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა.. 37:15 415
    3 Demetre
    Qardava
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 52:27 296
    4 nato
    bulia
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 58:49 289
    5 vasil
    oniani
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 29:16 204
    6 teona
    gurgenidze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 17 საჯარო სკოლა.. 05:50 127
    7 giga
    gurashvili
    კახეთი სიღნაღი სსიპ - ხვიჩა ბიძინაშვილის სახელობის სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ ტიბაანის საჯა.. 05:31 97
    8 izolda
    arzumanidu
    ქვემო ქართლი ბოლნისი სსიპ - ქალაქ ბოლნისის 5 საჯარო სკოლა.. 25:33 56
    9 ani
    meqvabidze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 26:02 40
    10 qristina
    miqeladze
    ქვემო ქართლი ბოლნისი სსიპ - ქალაქ ბოლნისის 1 საჯარო სკოლა.. 25:16 37
    11 gvanca
    chitauri
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 00:00 0
    12 Lado
    Ziraqashvili
    კახეთი გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ კაჭრეთის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    13 Dato
    Morgoshia
    აფხაზეთი აფხაზეთი სსიპ - თემურ ბოკუჩავას სახელობის აფხაზეთის 7 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    14 Magda
    Jangiani
    იმერეთი თერჯოლა სსიპ - ქალაქ თერჯოლის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    15 Nini
    Mamasaxlisi
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - თბილისის კლასიკური გიმნაზია.. 00:00 0
    16 ზურა
    ტაბეშაძე
    იმერეთი ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    17 Nino
    Khvedelidze
    კახეთი ყვარელი სსიპ - ქალაქ ყვარლის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    18 გიორგი
    ჯანანაშვილი
    შიდა ქართლი გორი სსიპ - ქალაქ გორის 10 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    19 Giorgi
    Tkemaladze
    იმერეთი ჭიათურა სსიპ - ქალაქ ჭიათურის 3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    20 Mariami
    Beridzishvili
    კახეთი გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    21 Gogi
    Xucishvili
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 74 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    22 tornike
    kvachantiradze
    იმერეთი ჭიათურა სსიპ - ჭიათურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბერეთისის საჯარო სკოლა.. 00:00 0