მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (159)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 13-03-2015 21:30

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-7, მე-8, მე-9, მე-10, მე-11, მე-12 კლასის მოსწავლეებს
    ოლიმპიადა აგებულია საატესტატო გამოცდებისთვის მომზადების პრინციპით. XI კლასის ოლიმპიადა მიმდინარეობს 4 საატესტატო საგანში: ბიოლოგია, გეოგრაფია, ქიმია, ფიზიკა. XII კლასის ოლიმპიადაში 4 საატესტატო საგანს (ქართული, ისტორია, მათემატიკა, ინგლისური), მონაწილეთა თხოვნით, დაემატა რუსული. ჩვეულებრივ, XII კლასის ოლიმპიადაში მონაწილეობა შეუძლია XI კლასის მოსწავლეებსაც. მონაწილეობის დაწყება შესაძლებელია ნებისმიერ დროს, I ტურის დასრულებამდე. ოლიმპიადის II ტური ფასიანია და მონაწილეობისთვის ერთჯერადად საჭიროა 10 ცდა. ფინალები დაიწყება და ჩატარდება II ტურის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. ფინალისტთა სიები გამოქვეყნდება. პრიზები დაწესებულია თითოეული კლასის ჯამურ რეიტინგებში. ფინალში 0 ქულით გადასული მონაწილეები (ისინი, რომლებმაც მეორე ტური 0 ქულით დაასრულეს) მიიღებენ დისკვალიფიკაციას და ფინალზე არ დაიშვებიან!
    SANGU - წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი
    I ადგილი
    პერსონალური კომპიუტერი
    II ადგილი
    პლანშეტური კომპიუტერი
    III ადგილი
    მაჯის საათი
  • შესარჩევი ტური (I ტური)
    ტურის დაწყება: 13-03-2015 21:30
    ტურის დასრულება: 31-05-2015 23:57
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 80 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით.
  • ნახევარფინალი (II ტური)
    ტურის დაწყება: 13-03-2015 21:30
    ტურის დასრულება: 31-05-2015 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    ამ ტურში მონაწილეობა (მხოლოდ დაწყება) ფასიანია: თქვენ ერთჯერადად გჭირდებათ 10 ცდა. თუ ანგარიშზე ცდები არ გაქვთ (ძველი დაგროვილი), მაშინ დაგჭირდებათ მათი შეძენა - ღირებულება არის 5 ლარი. შეძენის ინსტრუქცია იხილეთ წესებში. თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ 10-ჯერ. ფინალში 0 ქულით გადასული მონაწილეები (ისინი, რომლებმაც მეორე ტური 0 ქულით დაასრულეს) მიიღებენ დისკვალიფიკაციას და ფინალზე არ დაიშვებიან!
  • ფინალები (III ტური)
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ფინალებში მონაწილეობა უფასოა. ფინალები ჩატარდება II ტურის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. საგანში მონაწილეს ექნება მხოლოდ 2 ცდა და გამარჯვებულები გამოვლინდებიან ორივე ცდის ქულების ჯამით. კლასის საუკეთესო მონაწილეები გამოვლინდებიან სხვადასხვა ფინალის ჯამური ქულებით - ამ ქულებში არ გაითვალისწინება იმ ფინალის შედეგები, რომელშიც ფინალისტმა ვერ გადალახა დისკვალიფიკაციის ზღვარი და რეიტინგში აღნიშნულია წითლად (დისკვალიფიკაციის ზღვარი იხილეთ წესებში). ფინალში 0 ქულით გადასული მონაწილეები (ისინი, რომლებმაც მეორე ტური 0 ქულით დაასრულეს) მიიღებენ დისკვალიფიკაციას და ფინალზე არ დაიშვებიან!
  • ჯამური რეიტინგი
  • რუსული
  • ინგლისური
  • ისტორია
  • მათემატიკა
  • ქართული
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 Nika
    Gulbani
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა.. 06:27 514
    2 ალექსანდრა
    შალიბაშვილი
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი თბილისის მწვანე სკოლა.. 11:04 511
    3 sofio
    sreseli
    შიდა ქართლი გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 54:05 411
    4 ნოდარ
    დუმბაძე
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 136 საჯარო სკოლა.. 50:33 384
    5 nino
    chikviladze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 16:58 367
    6 Demetre
    Qardava
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 08:44 365
    7 nato
    bulia
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 06:51 341
    8 დავით
    გულისაშვილი
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - მიხეილ გრუშევსკის სახელობის ქალაქ თბილისის 41 საჯარო სკოლა.. 25:55 325
    9 Nika
    Iremadze
    ქვემო ქართლი თეთრი წყარო სსიპ - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ სამღერეთის საჯარო სკოლა.. 31:06 315
    10 vasil
    oniani
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 46:08 308
    11 Mariam
    Abaishvili
    თბილისი ძველი თბილისი თბილისის 150 საჯარო სკოლა.. 11:12 210
    12 TamTa
    Demetrashvili
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 94 საჯარო სკოლა.. 34:12 199
    13 gvanca
    chitauri
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 15:27 186
    14 mariami
    lomsadze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 207 საჯარო სკოლა.. 51:07 163
    15 leqso
    gvaramia
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა.. 08:40 43
    16 sopo
    metonidze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    17 Qeti
    Davidovi
    სამცხე-ჯავახეთი ადიგენი სსიპ - ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ უდის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    18 mariami
    khvadagiani
    იმერეთი ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 00:00 0
    19 giorgi
    qurasbediani
    რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ლენტეხი სსიპ - დაბა ლენტეხის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    20 giga
    robaqidze
    იმერეთი თერჯოლა სსიპ - ქალაქ თერჯოლის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    21 სანდრო
    ბერძენიშვილი
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    22 Mariam
    Gogiashvili
    შიდა ქართლი გორი შიდა ქართლის საერო კოლეჯი.. 00:00 0
    23 Natela
    Udzilauri
    მცხეთა-მთიანეთი დუშეთი სსიპ - დუშეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ მაღაროსკარის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    24 Nana
    Janelidze
    რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ლენტეხი სსიპ - დაბა ლენტეხის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    25 ilia
    aduashvili
    ქვემო ქართლი დმანისი სსიპ - დმანისის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჯავახის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    26 Giorgi
    Rafava
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - შოთა რუსთაველის სახელობის ქალაქ თბილისის 112 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    27 leri
    gogishvili
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - იოსებ ოცხელის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    28 nika
    madridi
    რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ლენტეხი სსიპ - დაბა ლენტეხის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    29 ana
    chilaia
    ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 5 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    30 Misho
    Liparteliani
    რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ლენტეხი სსიპ - დაბა ლენტეხის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0