მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (166)
»
დეტალური ინფორმაცია
  • ოლიმპიადა დაიწყო: 12-03-2015 00:00

  • ტურების რაოდენობა: 3

    მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-7, მე-8, მე-9, მე-10 კლასის მოსწავლეებს
    ეს ოლიმპიადა განკუთვნილია VIII-X კლასის მოსწავლეებისთვის. მონაწილეობის დაწყება შესაძლებელია ნებისმიერ დროს, I (შესარჩევი) და II (ნახევარფინალის) ტურის დასრულებამდე. ფინალები დაიწყება II ტურის (ნახევარფინალის) დასრულების შემდეგ. ფინალისტთა სიები გამოქვეყნდება. ამ ოლიმპიადაში უკვე მოქმედებს ახალი 60 ქულიანი სისტემა. ყურადღება! ფინალში 0 ქულით გადასული მონაწილეები (ისინი, რომლებმაც მეორე ტური 0 ქულით დაასრულეს) მიიღებენ დისკვალიფიკაციას და ფინალზე არ დაიშვებიან!
    სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე
    I ადგილი
    50 % - ერთი წლის გადასახადზე
    II ადგილი
    40 % - ერთი წლის გადასახადზე
    III ადგილი
    30 % - ერთი წლის გადასახადზე
    IV ადგილი
    20 % - ერთი წლის გადასახადზე
    V ადგილი
    10 % - ერთი წლის გადასახადზე
  • შესარჩევი ტური
    ტურის დაწყება: 12-03-2015 00:00
    ტურის დასრულება: 31-05-2015 23:58
    მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 100 ქულა ჯამურ რეიტინგში.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით. ამ ტურში ჩართვა შეგიძლიათ ნებისმიერ დროს, მის დასრულებამდე. გამსვლელი ქულის აღებისთანავე, თქვენ გადადიხართ მომდევნო - ნახევარფინალურ ტურში. ამ ოლიმპიადაში უკევე მოქმედებს ახალი 60 ქულიანი სისტემა.
  • ნახევარფინალი
    ტურის დაწყება: 12-03-2015 00:00
    ტურის დასრულება: 31-05-2015 23:59
    თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.

    თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით. ამ ტურში მოსახვედრად, თქვენ უნდა დაძლიოთ პირველი ტური. შესარჩევი და ნახევარფინალური ტურები მიმდინარეობს პარალელურ რეჟიმში. ამ ოლიმპიადაში უკევე მოქმედებს ახალი 60 ქულიანი სისტემა. ფინალში 0 ქულით გადასული მონაწილეები (ისინი, რომლებმაც მეორე ტური 0 ქულით დაასრულეს) მიიღებენ დისკვალიფიკაციას და ფინალზე არ დაიშვებიან!
  • ფინალები
    გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.

    ფინალები დაიწყება და ჩატარდება ნახევარფინალის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. ყურადღება! ფინალში 0 ქულით გადასული მონაწილეები (ისინი, რომლებმაც მეორე ტური 0 ქულით დაასრულეს) მიიღებენ დისკვალიფიკაციას და ფინალზე არ დაიშვებიან!
  • ჯამური რეიტინგი
  • ქართული
  • მათემატიკა
  • ფიზიკა
  • ისტორია
  • გეოგრაფია
  • ქიმია
  • ბიოლოგია
  • ინგლისური
  • რუსული
  • ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი

    დრო ქულა
    1 elene
    kachkachishvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო შპს - იოანე პეტრიწის სახელობის სკოლა იბერია.. 27:21 277
    2 elene
    chikviladze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 46:10 244
    3 თამარ
    აბაიშვილი
    თბილისი ძველი თბილისი თბილისის 150 საჯარო სკოლა.. 09:53 95
    4 სალომე
    ჩაგუნავა
    გურია ოზურგეთი სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის 2 საჯარო სკოლა.. 54:36 91
    5 mirabela
    lukava
    სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე სსიპ - ქალაქ ახალციხის 3 საჯარო სკოლა.. 09:44 88
    6 Giorgi
    Altunashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 15:18 20
    7 ოქსანა
    ცირამუა
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ჩხოროწყუ სსიპ - ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის მუხურის თემის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    8 mariami
    roshniashvili
    მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ მისაქციელის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    9 Zaza
    Fanculaia
    კახეთი დედოფლისწყარო სსიპ - დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ არბოშიკის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    10 mariam
    chkchatarashvili
    გურია ოზურგეთი სსიპ - ქალაქ ოზურგეთის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    11 Gigi
    Jgarkava
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0
    12 ana
    otarashvili
    მცხეთა-მთიანეთი თიანეთი სსიპ - დაბა თიანეთის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    13 marita
    shavdia
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - შოთა რუსთაველის სახელობის ქალაქ თბილისის 112 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    14 nino
    shengelia
    აჭარა ბათუმი სსიპ - ქალაქ ბათუმის 5 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    15 თაკო
    მეტონიძე
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 138 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    16 ხატია
    მგელიაშვილი
    მცხეთა-მთიანეთი თიანეთი სსიპ - დაბა თიანეთის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    17 Nodo
    Xuroshvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 102 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    18 Nino
    Zaalishvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0
    19 keso
    kvaracxelia
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი წალენჯიხა სსიპ - ქალაქ წალენჯიხის 4 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    20 ეკა
    ჭონიშვილი
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    21 Qristine
    Samkharadze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 11 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    22 Mariam
    Mekhrishvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ თბილისის 23 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    23 ნიკოლოზ
    სოხაძე
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0
    24 Mariam
    Berishvili
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 5 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    25 Teo
    Rusitashvili
    შიდა ქართლი გორი სსიპ - ქალაქ გორის 4 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    26 Ånnå
    Simônišhvili
    შიდა ქართლი გორი ა(ა)იპ - ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია.. 00:00 0
    27 mariami
    Epitashvili
    ქვემო ქართლი გარდაბანი სსიპ - გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ მარტყოფის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    28 Eka
    Qavtaradze
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    29 Giorgi
    Adikashvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0
    30 Ana
    Grigalashvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 122 საჯარო სკოლა.. 00:00 0