მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (165)
სიახლეები > ფინალების სრული განრიგი !
2014-10-13 17:18:19

ფინალების სრული განრიგი !

2014 წლის 30 სექტემბრის ღამის 12 საათზე გამოვლინდნენ 2014 წლის შემოდგომის სეზონის ფინალისტები.


იხილეთ ფინალების ჩატარების სავარაუდო განრიგი:

12 ოქტომბერი, კვირა: ფიზიკა, ქიმია, ბიოლოგია (VIII-IX კლ).


ფინალების მასპინძელი - კერძო სკოლა "ივერია". მისამართი: თბილისი, კახეთის გზატკეცილის # 36.

რეგისტრაცია (მე-9 კლასი):


• ფიზიკა - 14:00-დან 14:30 საათამდე.
• ქიმია - 15:00-დან 15:30 საათამდე
• ბიოლოგია - 16:00-დან 16:30 საათამდე.


შენიშვნა: ფიზიკაში, ქიმიასა და ბიოლოგიაში, მე-8 კლასის ფინალი არ ტარდება, რადგან შესარჩევი ტურის განმავლობაში ოლიმპიადა არ მიმდინარეობდა.

19 ოქტომბერი, კვირა: მათემატიკა, გეოგრაფია (VIII-IX კლ).

ფინალების მასპინძელი - სკოლა-ლიცეუმი "პრომეთე". მისამართი: თბილისი, მუხიანის დასახლება, IV ბ მიკრორაიონი.

რეგისტრაცია:


• მათემატიკა (მე-8 კლასი) - 14:00-დან 14:30 საათამდე.
• გეოგრაფია (მე-8 კლასი) - 15:00-დან 15:30 საათამდე.
• მათემატიკა (მე-9 კლასი) - 16:00-დან 16:30 საათამდე.
• გეოგრაფია (მე-9 კლასი) - 17:00-დან 17:30 საათამდე.

26 ოქტომბერი, კვირა: ქართული (X-XII კლ.).

ფინალების მასპინძელი - საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა ანდრია პირველწოდებულის ქართული უნივერსიტეტი. მისამართი: თბილისი, ი. ჭავჭავაძის გამზირი 53ა.

რეგისტრაცია:

• ქართული (მე-10 კლასი) - 14:00-დან 14:30 საათამდე.
• ქართული (მე-11 კლასი) - 15:00-დან 15:30 საათამდე.
• ქართული (მე-12 კლასი) - 16:00-დან 16:30 საათამდე.

2 ნოემბერი, კვირა: ბიოლოგია (X-XII კლ.).

ფინალების მასპინძელი - დავით ტვილდიანის სახელობის უმაღლესი სამედიცინო სკოლა "აიეტი". მისამართი: თბილისი, დიღმის მასივი, ლუბლიანას ქ. 2/6 (მ.იაშვილის სახ. ბავშვთა ცენტრალური კლინიკის მიმდებარე ტერიტორია.

რეგისტრაცია:

• ბიოლოგია (მე-10 კლასი) - 13:00-დან 13:30 საათამდე.
• ბიოლოგია (მე-11 კლასი) - 14:00-დან 14:30 საათამდე.
• ბიოლოგია (მე-12 კლასი) - 15:00-დან 15:30 საათამდე.

8 ნოემბერი, შაბათი: ინგლისური (X-XII კლ.).

ფინალების მასპინძელი - ამერიკულ-ჰუმანიტარული უნივერსიტეტის თბილისის ფილიალი. მისამართი: თბილისი, თ.ერისთავის 2.

რეგისტრაცია:

• ინგლისური (მე-10 კლასი) - 10:00-დან 10:30 საათამდე.
• ინგლისური (მე-11 კლასი) - 11:00-დან 11:30 საათამდე.
• ინგლისური (მე-12 კლასი) - 12:00-დან 12:30 საათამდე.

16 ნოემბერი, კვირა: გეოგრაფია (X-XII კლ.).

ფინალების მასპინძელი - გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტი.

რეგისტრაცია:

• გეოგრაფია (მე-10 კლასი) - 13:00-დან 13:30 საათამდე.
• გეოგრაფია (მე-11 კლასი) - 14:00-დან 14:30 საათამდე.
• გეოგრაფია (მე-12 კლასი) - 15:00-დან 15:30 საათამდე.

22 ნოემბერი, შაბათი: ქიმია (X-XII კლ.).

ფინალების მასპინძელი - დავით ტვილდიანის სახელობის უმაღლესი სამედიცინო სკოლა "აიეტი". მისამართი: თბილისი, დიღმის მასივი, ლუბლიანას ქ. 2/6 (მ.იაშვილის სახ. ბავშვთა ცენტრალური კლინიკის მიმდებარე ტერიტორია.

რეგისტრაცია:

• ქიმია (მე-10 კლასი) - 11:00-დან 11:30 საათამდე.
• ქიმია (მე-11 კლასი) - 12:00-დან 12:30 საათამდე.
• ქიმია (მე-12 კლასი) - 13:00-დან 13:30 საათამდე.

30 ნოემბერი,  კვირა: ისტორია (VIII-XII კლ).

ფინალების მასპინძელი: კავკასიის უნივერსიტეტი. მისამართი: თბილისი, პოლიტკოვსკაიას ქ. 10 (ყოფ. ჯიქია).

რეგისტრაცია:

VIII კლასი: 13:00 - 13:30 სთ.

IX კლასი: 13:30 - 14:00 სთ.

X კლასი: 14:00 - 14:30 სთ.

XI კლასი: 14:30 - 15:00 სთ.

XII კლასი: 15:00 - 15:30 სთ.

 

7 დეკემბერი,  კვირა: ფიზიკა (X-XII კლ).

ფინალების მასპინძელი: საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა ანდრია პირველწოდებულის ქართული უნივერსიტეტი. მისამართი: თბილისი, ი. ჭავჭავაძის გამზირი 53ა.

რეგისტრაცია:

X კლასი: 13:00 - 13:30 სთ.

XI კლასი: 13:30 - 14:00 სთ.

XII კლასი: 14:00 - 14:30 სთ.

 

14 დეკემბერი,  კვირა: ქართული, ინგლისური (VIII-IX კლ).

ფინალების მასპინძელი: სკოლა-ლიცეუმი "პრომეთე". მისამართი: თბილისი, მუხიანის დასახლება, IV ბ მიკრორაიონი.

რეგისტრაცია:

• ქართული (მე-8 კლასი) - 13:00-დან 13:30 საათამდე.
• ინგლისური (მე-8 კლასი) - 13:30-დან 14:00 საათამდე.
• ქართული (მე-9 კლასი) - 14:00-დან 14:30 საათამდე.
• ინგლისური (მე-9 კლასი) - 14:30-დან 15:00 საათამდე.

 

21 დეკემბერი,  კვირა: მათემატიკა (X-XII კლ).

ფინალების მასპინძელი: თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტი "გორგასალი". მისამართი: ილია ჭავჭავაძის გამზ. II ჩიხი N 5ა

რეგისტრაცია:

X კლასი: 13:00 - 13:30 სთ.

XI კლასი: 13:30 - 14:00 სთ.

XII კლასი: 14:00 - 14:30 სთ.

 



ყურადღება !

დაგვიანების შემთხვევაში, მონაწილე არ დაიშვება.

პროფილში მითითებულ საიდენტიფიკაციო მონაცემებში უზუსტობის აღმოჩენის ან მოთხოვნილი დოკუმენტების (პირადობის დამადასტურებელი და ცნობა სკოლიდან) ვერ წარმოდგენის შემთხვევაში, მონაწილე იღებს დისკვალიფიკაციას. პირადობის მოწმობის უქონლობის შემთხვევაში შესაძლებელია დაბადების მოწმობა ან მისი ასლი.

იმ შემთხვევაში, თუ ფინალის თარიღამდე 5 სამუშაო დღით ადრე, არ მოხერხდება ფინალისტთან დაკავშირება ან ფინალის თარიღამდე 4 სამუშაო დღით ადრე თავად ფინალისტი არ დაადასტურებს მონაწილეობას წერილობით ელ-ფოსტაზე info@eruditor.ge, ადმინისტრაციას უფლება აქვს მოხნას ან ჩაანაცვლოს აღნიშნული მონაწილე შესარჩევი ტურის რეიტინგში მომდევნო ადგილზე მყოფი მონაწილით (რომელიც თავდაპირველი შედეგებით ვერ მოხვდა საფინალო ოცეულში).

შეკითხვების არსებობის შემთხვევაში, დაგვიკავშირდით ტელეფონზე: (+995 32) 2 48 44 44.

ასევე შეგიძლიათ მოგვწეროთ ჩვენს Facebook გვერდზე ან ელ-ფოსტაზე: info@eruditor.ge.


გისურვებთ წარმატებებს !