გაიარეთ ავტორიზაცია
დაგავიწყდა პაროლი?
რეგისტრაცია
❰
ოლიმპიადები
სავარჯიშო ტესტები 5 დო ...
ფინალური ტური
ასაკის შეუზღუდავად
სავარჯიშო ტესტები 5 დო ...
ფინალური ტური
ასაკის შეუზღუდავად
E Math IV, V, VI კლასი ...
ფინალური ტური
IV კლასი
V კლასი
VI კლასი
მთავარი
სიახლეები
პრიზები
გალერეა
ვიდეო გალერეა
ფოტო გალერეა
გამარჯვებულები
დახმარება
0
2
3
3
2
3
შესვლა
რეგისტრაცია
მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (
168
)
»
დეტალური ინფორმაცია
ოლიმპიადა დაიწყო: 12-03-2015 00:00
ტურების რაოდენობა: 3
მონაწილეობა შეუძლიათ: მე-7, მე-8, მე-9, მე-10 კლასის მოსწავლეებს
ეს ოლიმპიადა განკუთვნილია VIII-X კლასის მოსწავლეებისთვის. მონაწილეობის დაწყება შესაძლებელია ნებისმიერ დროს, I (შესარჩევი) და II (ნახევარფინალის) ტურის დასრულებამდე. ფინალები დაიწყება II ტურის (ნახევარფინალის) დასრულების შემდეგ. ფინალისტთა სიები გამოქვეყნდება. ამ ოლიმპიადაში უკვე მოქმედებს ახალი 60 ქულიანი სისტემა. ყურადღება! ფინალში 0 ქულით გადასული მონაწილეები (ისინი, რომლებმაც მეორე ტური 0 ქულით დაასრულეს) მიიღებენ დისკვალიფიკაციას და ფინალზე არ დაიშვებიან!
სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე
I ადგილი
50 % - ერთი წლის გადასახადზე
II ადგილი
40 % - ერთი წლის გადასახადზე
III ადგილი
30 % - ერთი წლის გადასახადზე
IV ადგილი
20 % - ერთი წლის გადასახადზე
V ადგილი
10 % - ერთი წლის გადასახადზე
შესარჩევი ტური
ტურის დაწყება: 12-03-2015 00:00
ტურის დასრულება: 31-05-2015 23:58
მომდევნო ტურში გადასასვლელად საჭიროა: 100 ქულა ჯამურ რეიტინგში.
თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით. ამ ტურში ჩართვა შეგიძლიათ ნებისმიერ დროს, მის დასრულებამდე. გამსვლელი ქულის აღებისთანავე, თქვენ გადადიხართ მომდევნო - ნახევარფინალურ ტურში. ამ ოლიმპიადაში უკევე მოქმედებს ახალი 60 ქულიანი სისტემა.
ნახევარფინალი
ტურის დაწყება: 12-03-2015 00:00
ტურის დასრულება: 31-05-2015 23:59
თითოეული საგნის მომდევნო ტურში გადავა: საგნის საუკეთესო 30 მონაწილე.
თითოეულ საგანში ტესტები შეგიძლიათ გააკეთოთ შეუზღუდავი რაოდენობით. ამ ტურში მოსახვედრად, თქვენ უნდა დაძლიოთ პირველი ტური. შესარჩევი და ნახევარფინალური ტურები მიმდინარეობს პარალელურ რეჟიმში. ამ ოლიმპიადაში უკევე მოქმედებს ახალი 60 ქულიანი სისტემა. ფინალში 0 ქულით გადასული მონაწილეები (ისინი, რომლებმაც მეორე ტური 0 ქულით დაასრულეს) მიიღებენ დისკვალიფიკაციას და ფინალზე არ დაიშვებიან!
ფინალები
გამარჯვებული გახდება: ჯამური რეიტინგის საუკეთესო 3 მონაწილე.
ფინალები დაიწყება და ჩატარდება ნახევარფინალის დასრულების შემდეგ გამოქვეყნებული განრიგის შესაბამისად. ყურადღება! ფინალში 0 ქულით გადასული მონაწილეები (ისინი, რომლებმაც მეორე ტური 0 ქულით დაასრულეს) მიიღებენ დისკვალიფიკაციას და ფინალზე არ დაიშვებიან!
ჯამური რეიტინგი
ქართული
მათემატიკა
ფიზიკა
ისტორია
გეოგრაფია
ქიმია
ბიოლოგია
ინგლისური
რუსული
ნაპოვნია:
86
მონაწილე
აირჩიეთ რეგიონი
აირჩიეთ რაიონი
აირჩიეთ სკოლა
№
ავატარი
მეტსახელი
რეგიონი
რაიონი
სკოლა
საბოლოო შედეგი
დრო
ქულა
31
მარია
არუთინაშვილი
თბილისი
ისანი-სამგორი
სსიპ - ქალაქ თბილისის 107 საჯარო სკოლა..
00:00
0
32
Nini
otarashvili
თბილისი
ძველი თბილისი
სსიპ - ქალაქ თბილისის 31 საჯარო სკოლა..
00:00
0
33
DAVITI
KOKAIA
სამეგრელო-ზემოსვანეთი
სენაკი
შპს - სკოლა მარიოტა..
00:00
0
34
fridoni
liparteliani
რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი
ცაგერი
ა(ა)იპ - ცაგერის წმინდა ილია მართლის სახელობის გიმნაზია..
00:00
0
35
Nukri
Qvrivishvili
თბილისი
გლდანი-ნაძალადევი
სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე..
00:00
0
36
Nutsa
Bakradze
კახეთი
გურჯაანი
სსიპ - ქალაქ გურჯაანის 3 საჯარო სკოლა..
00:00
0
37
Eka
Sulamanidze
იმერეთი
ქუთაისი
სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 40 საჯარო სკოლა..
00:00
0
38
tako
mchedlishvili
თბილისი
ისანი-სამგორი
სსიპ - ქალაქ თბილისის 94 საჯარო სკოლა..
00:00
0
39
Giorgi
Meladze
თბილისი
ვაკე-საბურთალო
სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
00:00
0
40
DaTuna
DuDashviLi
სამეგრელო-ზემოსვანეთი
ზუგდიდი
სსიპ - ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალაბასთუმნის საჯარო სკოლა..
00:00
0
41
giorgi
lipartashvili
კახეთი
გურჯაანი
სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩუმლაყის საჯარო სკოლა..
00:00
0
42
lika
svianadze
იმერეთი
ზესტაფონი
სსიპ - ზესტაფონის მუნიციპალიტეტის სოფელ დილიკაურის საჯარო სკოლა..
00:00
0
43
Nodari
Kusiani
იმერეთი
საჩხერე
სსიპ - აკაკი წერეთლის სახელობის ქალაქ საჩხერის 1 საჯარო სკოლა..
00:00
0
44
მარიკა
კანკია
სამეგრელო-ზემოსვანეთი
ხობი
სსიპ - ხობის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხეთის საჯარო სკოლა..
00:00
0
45
სანდრო
ბერძენიშვილი
თბილისი
ძველი თბილისი
სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა..
00:00
0
46
Tamar
Sidamonidze
თბილისი
გლდანი-ნაძალადევი
სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე..
00:00
0
47
Mariam
Ositashvili
აჭარა
ბათუმი
შპს - სკოლა ევრო-2000..
00:00
0
48
beso
dzotsenidze
იმერეთი
ქუთაისი
სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი..
00:00
0
49
Inga
Petrosiani
თბილისი
გლდანი-ნაძალადევი
სსიპ - ქალაქ თბილისის 39 საჯარო სკოლა..
00:00
0
50
Nano
silagava
სამეგრელო-ზემოსვანეთი
მარტვილი
სსიპ - ნოშრევან ჯიშკარიანის სახელობის მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზედა ნაგვა..
00:00
0
51
Mishiko
Skhulukhia
სამეგრელო-ზემოსვანეთი
ზუგდიდი
სსიპ - ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალაბასთუმნის საჯარო სკოლა..
00:00
0
52
giorgi
solomnishvili
თბილისი
ძველი თბილისი
სსიპ - ქალაქ თბილისის 67 საჯარო სკოლა..
00:00
0
53
mariami
mrtonidze
რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი
ამბროლაური
სსიპ - ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხვანჭკარის საჯარო სკოლა..
00:00
0
54
qristina
jakelidze
ქვემო ქართლი
წალკა
სსიპ - წალკის მუნიციპალიტეტის სოფელ ავრანლოს საჯარო სკოლა..
00:00
0
55
qeti
morgoshia
სამეგრელო-ზემოსვანეთი
მარტვილი
სსიპ - მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ტალერის საჯარო სკოლა..
00:00
0
56
დავით
თათოშვილი
თბილისი
ძველი თბილისი
სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
00:00
0
57
chemicalbrother1
chemical1
გურია
ჩოხატაური
ა(ა)იპ - ჩოხატაურის ყოვლადწმიდა ღვთისმშობლის სახელობის სამრევლო სკოლა..
00:00
0
58
ani
mosashvili
თბილისი
ძველი თბილისი
სსიპ - ქალაქ თბილისის 77 საჯარო სკოლა..
00:00
0
59
giorgi
kiladze
იმერეთი
წყალტუბო
სსიპ - წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფელ საყულიის საჯარო სკოლა..
00:00
0
60
nika
bolkvadze
აჭარა
ბათუმი
სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ ბათუმის 1 საჯარო სკოლა..
00:00
0
წინა
1
2
3
შემდეგი
Tweet